Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Guildia PolishTeam Zaprasza! The Echo Of Silence !


nex92

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam do Gry:

 

 

Witam bardzo serdecznie wszystkich czytelników. Zakładając ten temat chciałem zachęcić Polaków do gry na Serverze EOS (The Echo Of Silence). Bez owijania w bawełnę przechodzę do sedna.Otóż aktualnie największą potęgą na serverze są Turcy . Posiadamy 15 osobowy skład w miarę aktywnych graczy , ale niestety 15 osób to za mało na porządny FTW (Fortress War). Z małą pomocą przejmiemy ten Server.Chcielibyśmy zaistnieć na Serverze jako Polacy.Dołączam Screeny wraz z Ratami Servera dla zainteresowanych:

 

Raty:

CAP: 130!

DG: 13DG Items and Weapons!!!!!

Race: CH-EU

EXP/SP: 500x

Party EXP/SP: 550x

Drop Rate: 150x

Gold: 75x

Job Rate: 100x

Magic Pop:3x

Alchemy:4x

Free Full 28day pet for new players

Professionally Hosted on Dedicated server in Chicago IL

24/7

No Bugs

Cheapest Silk Around

 

Link do Servera : http://echoofsilence.com

 

Screeny:

post-421875-0-67135800-1345116070_thumb.png

 

Mapa Okupowanych Zamków:

post-421875-0-87834700-1345116692.png

 

 

 

 

W razie pytań moj nick na serverze: NeonPL gadu gadu: 8784702

nIK5gab.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...