Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SucharSurvival 1.3.1 [Nowa Repolucja] [Survival] [23 sloty]


TajwanPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A.png

Nazwa serwera: SucharSurvival

 

IP serwera: f1.owncraft.pl:25090

 

B.png

Rodzaj Serwera: RPG

 

PvP: Tak

Potwory: Tak

Zwierzeta: Tak

Premium: Nie

Sloty:23

 

Biala Lista: Nie

Nether: Tak

Pluginy: Tylko te co potrzeba + Frakcje

Załoga: Rokko0, Open

 

C.png

SucharSurvival to niespotykany serwer!

-

- Mila administracja ktora naprawde pomaga gracza tak jak moze.

- zajefajna i niekonczaca sie zabawa.

- mozliwosc kupna vip co sie w 100% oplaca (od 4 do 23 zl)

Cos odemnie :

Nie jestem adminem lecz zwyklym graczem .

Ta prezentacje nie robie na polecenie admina! zrobilem ja od siebie, dlaczego?

Ten serw jest godny uwagi i chce mu pomoc. Tak ogolnie jest spoko i naprawde

polecam tym co ludzia sie rozluznic.

------------------------------------------------------

Dla administracji MPC \\/

Pisze nowy temat bo jest nowy serwer.

------------------------------------------------------

gen.png

post-479396-0-04436000-1345107072_thumb.png

post-479396-0-94942900-1345107098_thumb.png

post-479396-0-04855300-1345107109_thumb.png

Opublikowano

TO NIE JEST SURVIWAL A FREE BULID!!! H@ MA 13 LAT. Rozdaje admy komu popadnie. I sobie budują zamek na creativie :P Jak komuś coś nie wyjdzie za pomocą komend wszystko cofa itd. To nie jest i nigdy nie będzie surviwal z nieogarniętą administracą! Nie POLECAM - STRATA CZASU każdy inny serwer lepszy od tego.

Opublikowano

Moze i jest FB ale z Surv bo all sie samemu zdobywa i buduje sie gdzie sie chce. Po 2 H@ nie daje adma kazdemu kto o to po poprosi, admina maja tylko kego anajomi. Budujemy zamek na creative dla kazdego by mozna bylo zwiedzac i bylo cos na tym serwie. cofki wg nie ma byly tylko kilka razy nowe mapy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...