Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Podacie mi dobre postaci za każdą cenę ?


z1xeN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o podanie mi dość dobrych postaci za każdą cenę i na każdą linię . czyli od 450 do 6300 IP i postać na każdą linię, te które będą jedne z najlepszych na swoje linie .

Opublikowano

wydaje mi sie ze powinienes tutaj napisac:

 

http://www.mpcforum.pl/forum/475-wybieranie-championow/

Moje AMV:

 

Arpeggio Of Blue Steel:

https://www.youtube.com/watch?v=tMZDfT2ds4I

5 Centimeres per second:

http://www.youtube.com/watch?v=4UFHW47oIwc

Gun Gale Online// Sword Art Online 2:

https://www.youtube.com/watch?v=fP2gEn28_cY

Postaw +, właśnie plusy motywuja mnie do dalszego działania

Opublikowano

Prosze, oto +/- lista top tier pickow (moga wystapic bledy)

Solotop:

Shen, Malphite, Yorick, Jax, Irelia, Ww, rumble, Olaf, Morde, Udyr

Mid:

Talon, Kassadin, Morgana, Ahri, Cassio, Diana, Sion, Brand

Jungle:

Lee sin, Alistar, Amumu, Skarner, nunu

Ad carry:

Sivir, Urgot (kontruja najwiecej, wiec reszta jest tier nizej)

Support:

Dostosowanie do ad carry

Opublikowano

Imo. kassadin, 3150 a postać naprawdę dobra, mid ofc., jedyny - to to że nie jest rangedem, poza tym postać bardzo dobra, mobilona, duże hity . Imo. kto jak lubi .

Opublikowano

Dobra, czas na pomoc:

Solo top:

450 - imo brak. Ew. Kayle ale ciężka jest, od biedy master, ale on... uhm, nie :D

1350 - Garen / Malphite / Singed / Sion. Garen tank któremu warto dać ad, malp armor+ap i daje kopa z ulti w teamfightach, singed przeżywalność ale nudny na topie (trutka slow przerzut), Sion - fajny dmg dobre survi.

3150: Gangplank ad offtank - harass z Q (dobry dmg) leczenei z W (ujdzie w tłoku)

4800: Jarvan IV :) niezły solotop i ulti wyłącza z TF.

6300 solotop... Vlad / Riven / Irelia. Vlad ap+hp = dmg i survi :) Riven i Irelia to najlepsze solotopy ever. I DARIUS :D

(Chociaż wydaje mi się, że Irelia 4800... ach, poranny kac ;o)

 

 

Mid AP Carry:

450: Annie. Nuker jak hoy ;D Ew, Ryze ap mana

1350 - Ewentualnei Twisted Fate, a tak to brak wg mnie. No i oczywiście TOTAL OP MORGANA (ew. Teemo hybryda)

3150 - kassadin (op combo z silencem) anivia (slowy stuny dmg ściana i jajko z pasywa :D super jest) Gragas

4800 - brak?

6300 - ziggs, super ap carry. mój ulubiony.

 

 

Jungla:

450: Master Yi, ale nei polecam jako tako na jungle. od biedy jest ok :D

1350: malphite (op ganki z ultem i slowem), amumu (best jungla)

3150 : hmm... Rammus! Never ending tank power! // Shaco. Po prostu shaco.

4800 = Jarvan IV

6300: Nocturne.

 

 

AD Carry?

450: Ashe

1350: brak (ew twisted fate AD ale ciezko ogarnac momentami w early)

3150: wg mnie brak

4800 ; MF (kocham cię fortunka <3 )

6300 : Vayne / Varus

 

 

O Supportach nie ma co gadać, każdy ejst wg mnei fajny. soraka taric sona alistar KOCHAM WAS MISIE <3

Proszę o zmiesienie odrobiny warnów? :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...