Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Jak łatwo zarobić pieniądze na giftcoda


grzesiu3203

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grasz w minecrafta ale nie stać cię na kupienie giftcoda?Rodzicie ci nie dadzą w ten prosty sposób nie wychodząc z domu możesz zarobić 20 dolarów i kupić sobie giftcoda.

 

Krok 1. Wchodzimy na stronę:

 

Krok 2. Rejestrujemy się podając nasz e-mail.

 

Krok 3.(OPCJONALNY) pobieramy program dzięki któremu też zarabiamy pieniądze klikając w banery ( ja tego nie mam a powoli zarabiam :D)

 

Krok 4. Wchodzimy na naszą skrzynkę pocztową i odbieramy link z naszym hasłem.

 

Krok 5. Na stronie klikamy ,,Strefa uczestnika'' w górnym pasku

 

Krok 6. Podajemy nasz e-mail i hasło które dostaliśmy na skrzynkę i klikamy ,,wyślij''

 

Krok 7. Zarabiamy :) Czyli np. gramy w gry.

 

Możemy także wejść w zakładkę Bonus za kliki tam klikamy baner czekamy 30 sekund i mamy 10 punktów. OTWIERAMY PO 1 OKIENKU NA RAZ BO INACZEJ NIE DADZĄ PUNKTÓW !!

 

Jutro dodam filmik bo dzisiaj wykorzystałem już banery i gry więc jutro nagram jak wszystko będzie gotowe.

Opublikowano

Syf.

Zbierając bez poleconych ,zarobisz może 2 dolary w miesiąc.

Pomyślcie, są łatwiejsze sposoby.

Tylko trzeba się znać (hehe)

Sam zarobiłem na giftcoda w 2 tygodnie.(ale to moja słodka tajemnica)

Opublikowano

Syf.

Zbierając bez poleconych ,zarobisz może 2 dolary w miesiąc.

Pomyślcie, są łatwiejsze sposoby.

Tylko trzeba się znać (hehe)

Sam zarobiłem na giftcoda w 2 tygodnie.(ale to moja słodka tajemnica)

Nie rozumiem takich ludzi... Chwalą się czymś a nawet nie napiszą o co chodzi...Nie wiem.. Mają może sadysfakcje?

Tak. Nic tu nie ma.

Opublikowano

a o to mój prosty sposób

 

1.Wejść na minecraft.net

2.wcisnąć "Buy Minecraft"

3.wybrać opcję "Gift Code"

4.przelewamy kasę (obecnie w europie kosztuje 19.95 euro a Ameryce 26.95 $

5.po wypełnieniu wszystkich pól wykonujemy przelew i gotowe dostajemy gift code który wpisujemy w zakładce "Profile"

6.Nie trzeba się guzdrać z jakimiś stronami gdzie zarabiamy pieniądze w kilka dni lub wcześniej lepiej poświęcić te parę minut a co do rodziców to nie muszą być ich pieniądze samemu też chyba można zarobić... :)

 

@up "sadysfakcje" popraw błąd :D

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
               DAMN THIS PROFILE IS FANCY
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Opublikowano

Nie rozumiem takich ludzi... Chwalą się czymś a nawet nie napiszą o co chodzi...Nie wiem.. Mają może sadysfakcje?

 

Po prostu nie chce nic mówić o moim zarobku,

ponieważ rzuci się na to dużo ludzi i zrobią mi konkurencje.

 

W przyszłości może sam zrobię Tut o zarabianiu ,ale bym musiał obgadać to z moderatorem, gdyż troszeczkę jest to sprzeczne z regulaminem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...