Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TNTCRAFT] [1.3.1] [Poprawione błędy z lagami] [Zwiększone sloty] [Własny VPS] [Ogarnięta administracja] *******[SURVIVAL + FRAKCJE]*****


Mr.Smigol

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nudzą cię już serwery z cuboidami i lwc ?

 

Denerwują cie już serwery z nieogarnięta administracją ?

 

Chciałbyś trochę pobawić sie tnt i powalczyć ?

 

============================================

W takim razie Nasz Serwer Jest Dla Ciebie

 

 

Informacje ogólne:

 

Pvp : Tak

Ip : f3.owncraft.pl:25085

Zwierzęta : Tak

Nether : Tak

TheEnd : Tak

Opublikowano

serwer do bani mówię do adma żeby wgrał anty x-reya bo ludzie maja po 10 stack diax a on nie bo jak wgrają to ludzie nie bedą grali a tak to se nakopią i bedą mieli diaxy

Opublikowano

Mhm spoko serwer ? No raczej nie , wchodzę na serwer i znalazłem jakąś gildie , dopiero się rozbudowywała , skrzynie miała na zewnątrz , więc w nocy podszedłem tam z creeperem , i BUM wybuchła , a w niej 29 diamentów , po czym przeteleportował się do mnie admin , nie jaki Adikoks3 , lub coś w tym stylu , i wziął moje diamenty i rzeczy . Napisałem mu żeby mi je oddał i czemu mi je zabrał , ten nie odpisywał , pisałem i pisałem aż wkońcu dał mi perm bana i napisał : Nie tolerujemy takich ludzi jak ty .

 

Niewiem oco chodzi , może jakiś admin to wyjaśni ..?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...