Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Pojdzie mi Battlefield na tym sprzęcie?


NaZmO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

CPU: I3 2120

GPU: HD5830Xtreme

RAM: 8gb

 

Bede grał plynnie na srednich/wysokich na multi przy full hd (1920x1080)?

Stop gotowym zestawom komputerowym!

http://www.stopgotowcom.pl/

Masz pytanie? Pisz Pw

Pomogłem? Licze na +

Opublikowano

CPU cienkawę, nawet bardzo, a GPU dobrze ze ATI i nie wiem czy 5800 lepsze ;p

Processor: Intel Core i7-3960X 16 GB RAM

Grafika: Gigabyte ATI Radeon HD7950 3GB DDR5

Karta dzwiękowa : Creative Sound Blaster Recon3D Fatal1ty champion

Dysk: 3 TB + dodatkowy 1 TB + zewnętrzny 500GB :3

Happy-Forever-Alone-Guy-Meme-Face-Blank-Template-340x200.jpg

Opublikowano

seria 5800 jest minimalnie lepsza od 6800 (w sumie powinno być na odwrót, nawet nie zagłębiałem się nigdy dlaczego tak jest) , a 5830 jest minimalnie gorsze od 6850 DDR5.

@CPU nieciekawe? może jakoś specjalnie najwydajniejsze nie jest, ale jeśli nie miałeś tego procesora, to uwierz mi, mimo 2 rdzeni, lecz posiadania 4 wątków, jest wydajnym procesorem.

 

wydaję mi się, że w HD+ powinno pójść na średnich. Dokładnie nie powiem, bo nie testowałem tego modelu karty z tym prockiem, ale skoro porównywalna z 6850, to powinno chodzić dobrze

Opublikowano

Tak na przyszłość to tutaj masz temat do takich rzeczy :3

 

http://www.mpcforum.pl/topic/475225-info-czy-pojdzie-mi-battlefield/

Opublikowano

CPU cienkawę, nawet bardzo, a GPU dobrze ze ATI i nie wiem czy 5800 lepsze ;p

Wcale takie cienkie nie jest, cisnie porcki od amd 4 rdzeniowo ponieważ posiada 4 wątki, chyba że podkręcisz tego amd wtedy będzie minimalnie lepszy. A tak po za tym czemu uważasz że karty ATI są lepsze od Nvidi? tak wywnioskowałem z twojej wypowiedzi.

Opublikowano

Widziałem tabelki i3 2120 przewyzszal i to dosc sporo phenoma ii x4 965 be gdyż ma 4 wątki.Przy odblokowaniu w phenomie różnica byla juz minimalna lub niezauważalna.Phenom potrzebował aż 6 rdzeni zeby dorównać 2120.

Niestety nie stać mnie na i5 2500k ^^ moj komputer pracuje jeszcze na ddr2 i procku za niecałe 100zł wiec dochodzi koszt plyty głownej, dalej leci za tym ram i i tak wychodzi prawie 800zł wiec o i5 mozna pomarzyć ;)

Stop gotowym zestawom komputerowym!

http://www.stopgotowcom.pl/

Masz pytanie? Pisz Pw

Pomogłem? Licze na +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...