Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] [TNTCRAFT] [1.3.1] [Poprawione błędy z lagami] [Zwiększone sloty] [Własny VPS] [Ogarnięta administracja]


Mr.Smigol

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nudzą cię już serwery z cuboidami i lwc ?

 

Denerwują cie już serwery z nieogarnięta administracją ?

 

Chciałbyś trochę pobawić sie tnt i powalczyć ?

 

============================================

W takim razie Nasz Serwer Jest Dla Ciebie

 

 

Informacje ogólne:

 

Pvp : Tak

Ip : Podamy dzisiaj na starcie :D

Zwierzęta : Tak

Nether : Tak

TheEnd : Tak

Opublikowano

kiedy start?

ile slotow?

bd mcmmo?

bd taka ''linia ze schodami ze sie wychodzi po za linie i nie mozna juz wrocic na spawn i sie tam gracze bija? to jest popularne na wielu serverach

bd sklep?

proponuje postawic na launcherze mniej cheaterow :0

Opublikowano

Start dzisiaj , 63 sloty , mcmmo H@ mówi , że nie ale zobaczy sie jeszcze , Czerwona linia będzie , będą też schody . Sklep raczej nie .

Opublikowano

Automatyczny sklep zrobiliśmy poprawiamy authme , i ceny vipa svipa. 5-10 minut . Odezwe sie zaraz.

 

Mamy dla was event na terenie spawna jest nagroda . 5 diaxow .

Opublikowano

Zaraz ostatnie zmiany na automatycznym itemshopie.Jeżeli ktoś zakupi vipa dostanie go automatycznie.Zmienimy jeszcze authme bo niewymaga zarejestrowania sie cos sie zepsuło i zaraz startujemy Zostańcie w temacie .

Opublikowano

Vip - 6.15 - automatycznie dostaniesz itemy , tylko diaxy zelazo zloto recznie i exp.

 

Avaniel anty x raya raczej nie będzie bo jeżeli gracz straci diax seta to będzie płacz i kłótnia a tak to sobie pójdzie i wykopie.

 

WYSTARTOWALISMY !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...