Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] XTrapDispel - Problem z XTrap, nie włącza się Cabal?


KeShaddar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

wiele osób ma problemy z odpaleniem privów CABAL ONLINE

na których jest zabezpieczenie "X-Trap". Sam miałem taki problem,

dużo osób mówi że trzeba usunąć Internet Explorera 8 albo Service

Packa, robiłem jedno i drugie - w rezultacie nie pomogło, no i tak

właśnie znalazłem XTrapDispel - Bypass X-Trap'a. W tym momencie

katorgi się zakończyły.

:P

 



Download:
http://speedy.sh/tUJNv/XTrapDispel-1.0.0.0.rar
Skan:
https://www.virustotal.com/file/605dfc12ec7a409ee18772645829447b36d04109bcb274ad29e6f8c0972f3762/analysis/1345028019/


 

Niewiem czemu tyle ścierwa na VirusTotal - mi ByPass śmiga lepiej niż komp

 

 

Instrukcja:

  • Rozpakuj Archiwum [najlepiej do folderu CABALA].
  • Uruchom Loader.exe.
  • Kliknij "Choose EXE" i wybierz "Cabalmain.exe" z clienta którego chcesz odpalić.
  • Klikasz na "Launch" i cieszysz się grą
  • NIE DZIAŁA NA OFICJALNYCH SERVERACH TAKICH JAK NP. CABAL BRAZIL

Testowane na:

-Cabal X-World

 

[piszcie na jakich serwach działa to dopisze]

 

 

 

 

Wiem że temat już był, ale niedość że ledwo go znalazłem to i tak widze że powstają nowe tematy związane z problemami X-Trap'a

 

XXX źródło na pw mi daj

vote for torchan !

fuck the chinese hacking group!

  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...