Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Jak sprawdzić za co dostałem bana


mat231

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukasz się na Dishonor List

http://forum.nexoneu.com/forumdisplay.php?1095-Dishonor-List

 

Nie wiem kiedy dostałeś bana ale masz block'a do BLOCK (31.12.2039)

 

Czyli dostałeś bana za hacki, server logi lub game logi.

Opublikowano

Dodam od siebie tyle, że jeżeli nie wiesz za co dostałeś bana, to wątpie byś hackował na tym koncie, bo to jest normalne. Nexon również banuje za autoclickery użyawne w grze, taskery, oraz cheaty do innych gier.

Opublikowano

ee do 2039, przy dobrych wiatrach to jeszcze pograsz ;)

 

 

Chociaż i tak nie wiadomo, czy wtedy nexon na 100% odbanuje konto, czy to jest jednak perm z taką niby datą, nikt takiego bana jeszcze nie przeczekał. :P

Opublikowano
Chociaż i tak nie wiadomo, czy wtedy nexon na 100% odbanuje konto, czy to jest jednak perm z taką niby datą, nikt takiego bana jeszcze nie przeczekał. :P

 

Moje za p lvl było chyba do 2036, a po dwóch latach nawet passy nie wbiją bo "są niepoprawne"..usuwają te konta chyba xD

@topic:

Skoro nie pisze, to trudno powiedzieć. Game logi, hacki do CA/innych gier albo gm Cię bezpośrednio na gorącym uczynku przyłapał.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...