Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Craft Your Mind[FreeBuild+Survival][1.3.1][30slotow][REAKYWACJA]


Themistro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę szanowną administrację o nie usuwanie tego tematu. Jest to reaktywacja dawnego CraftYourMind z dodatkiem wielu fajnych rzeczy !

 

Diamond_%28Gem%29.pngpost-264827-0-56371200-1345052437.pngDiamond_%28Gem%29.png

post-264827-0-83066800-1345052076.gif

OD RAZU WAS PRAGNE UPRZEDZIC, ZE PO ZAREJESTROWANIU TRZEBA ZROBIC RELOGA !!! (wyjsc i wejsc raz jeszcze)

de2zjo.gifAdres IP: f15.owncraft.pl:25007

de2zjo.gifTyp Serwera: FreeBuild + Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 30

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

post-264827-0-06950700-1345052151.gif

Wszystkie potrzebne do freebuild.. Dodajemy pluginy na bierząco !

post-264827-0-31691000-1345052185.gif

Savras[H@], saske14[H@]

post-264827-0-30276800-1345052208.gif

Witaj, jeśli poszukujesz świetnego serwera freebuild ten jest właśnie dla Ciebie. Otrzymasz tutaj swoją \"działkę\" i będziesz dobrze się bawił. Pierwsza działka jest darmowa wiec nie martw się, ze jej nie zdobędziesz. Ale serwer posiada tez w sobie cząstkę survivalu. Za miastem znajdują się potwory jak i inni gracze. Zabierz swoja paczkę i zdominuj serwer !!! Czekaja Cie świetne atrakcje.. Jeśli chcesz coś zbudować w mieście to nie problem, wystarczy napisać do Savrasa(zazwyczaj się zgodzę) co musisz zrobić aby moc ulepszyć nasze miasto. A może dostaniesz za to nagrodę ? Jeśli będziesz uważał, ze brakuje jakiegoś pluginu to też napisz do admina. Jesteśmy otwarci na propozycje i chętnie dodamy potrzebne dla was pluginy. Pozdrawiam i zapraszam Savras.

PS. Aby uzyskać vipa można go kupić smsem jak i tez zdobyć za darmo ! Wejdź i przekonaj sie

Generalnie, to zjadłbym jakiegoś batona.

Sieciowiec. CCNA Discovery i IT ESSENTIALS. Póki co :)

 

Opublikowano

Ciekawy serw.. Napisalam do admina czy doda mob arene to od razu sie zgodzil :) No i te mixel arty.. Tez widac gdzie sie konczy miasto.. Fajnie, fajnie.. Wbijajcie

Opublikowano

Jest mały problem.. Po wejsciu na serwer trzeba zrobic reloga poniewaz inaczej nie mozna chodzic. Przepraszam za bugi..

PS. Zamierzam dodac dzisiaj mob arene.

Generalnie, to zjadłbym jakiegoś batona.

Sieciowiec. CCNA Discovery i IT ESSENTIALS. Póki co :)

 

Opublikowano

"Dziwny serwer , wchodzę i spadam w dół jakiejś dziury , wychodzę i wchodzę i mam lagi

ZAL"

 

Drogi młodszy zapewnie o pól dekady kolego.. Napisalem, ze jest problem i po rejestracji trzeba zrobic reloga. Ma tez to dobra strone, ze nie znikna Ci itemy przy nastepnym logowaniu z buga AuthMe (nie wiem czy on u mnie wystepuje). Nie ma zadnych lagow na serwerze, rozmawialem z HelpDeskiem hostingu i nie ma zadnych przeciazen.. Lagi mozesz miec tylko wtedy gdy : masz mody na serwerze typu x ray, albo slabe lacze. (zacinki to nie lagi !) Ponieważ jest wgrany anty x ray ktory powoduje lagi u tego ktory posiada tego moda. Postaram sie naprawic bug z dziura, ale nie chce wylaczac serwera teraz bo moga grac ludzie. Naprawie to pozno w nocy

@UP i reszta :

Dziekuje za pozytywne opinie, postaram sie was nie zawieśc. Powodzenia :)

Generalnie, to zjadłbym jakiegoś batona.

Sieciowiec. CCNA Discovery i IT ESSENTIALS. Póki co :)

 

Opublikowano

Przepraszam za crash serwa, nie wiem dlaczego byl ale bede sprawdzal co jest nie tak. Poki co mozna grac ! :))

Generalnie, to zjadłbym jakiegoś batona.

Sieciowiec. CCNA Discovery i IT ESSENTIALS. Póki co :)

 

Opublikowano

Zapraszam !

 

Sorrki, ten poje*any hosting wlasnie teraz musial sie wylaczyc.. Przepraszam za usterki i wasz zmarnowany czas :((

Generalnie, to zjadłbym jakiegoś batona.

Sieciowiec. CCNA Discovery i IT ESSENTIALS. Póki co :)

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...