Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak wbić 30 poziom w niecałe 60 sekund ? Sprawdź!


uwotm9.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hah. Przypadkiem się natknąłem na taki 'trick', że wbijamy 30 poziom (maksymalny do ulepszeń przedmiotów) w niecałą minutkę.

 

yEyjK.png

 

No to zaczynajmy. Czego będziemy potrzebować ?

 

- Kilof (najlepiej diamentowy) z ulepszeniem 'Silk Touch'

 

zH2VO.png

 

Mi taki zrobił się na poziom 24, więc musicie zaufać szczęściu

;)

 

- Mob Spawner (możemy go znaleźć w jaskiniach, opuszczonych kopalniach etc.)

 

Mobspawner.png

 

yEyjK.png

 

Idziemy do jakiejś jaskini i szukamy owego Mob Spawnera. Zabieramy go ze sobą dzięki naszemu kilofowi.

Jeżeli mamy już Mob Spawner pozostaje nam jedno do zrobienia.

Idziemy w jakieś miejsce, najlepiej nasz przytulny domek .

Kładziemy nasz Mob Spawner i najprawdopodniej w środku będzie Świnka - nie zwracamy na to uwagi.

Następnie niszczymy nasz Mob Spawner i na nowo go kładziemy. Robimy to około 30 razy i mamy 30 Lvl

:D

 

yEyjK.png

 

Małe FAQ.

  • Nie wiem, czy teraz Mob Spawnery można nawet zbierać normalnym kilofem bez ulepszenia Silk Touch, czy to przez moje mody :D Jeżeli ktoś by mógł sprawdzić, czy można je zbierać bez tego ulepszenia - proszę tu napisać ;)
  • Może dodam screeny ;f

he?

Opublikowano

Po prostu jeden z twoich modów pozwala na wydobycie go, prawdopodobnie nawet kilofem bez jedwabnego dotyku.

 

Następnym razem takie rzeczy sprawdź na czystym MC.

Opublikowano

Według mnie temat zakończony i proszę o zamknięcie.. a już myślałem ,że to będzie HIT! :(

Zbieram Like ^^

Opublikowano

Szkoda, zapowiadało się fajnie.

Ale głowa do góry, zawsze może jechać na modach i używać tego tricku ;).

CIECIERERECIE`

Opublikowano

Hmm... może tak zamiast spamować, że to nie działa, to może po prostu ktoś zamknie temat?

Szkoda, zapowiadało się fajnie.

Ale głowa do góry, zawsze może jechać na modach i używać tego tricku ;)

Tak można, ale autor musiałby napisać, który to mod jest. Po za tym, nie bd działało na multi, co jest wielkim minusem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...