Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zmienić czcionkę chatu w SAMP


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam tak jak pisze w tytule poradnika wytłumaczę(Przynajmniej spróbuje).

Jak zmienić czcionkę czatu w SAMP

 

Krok 1 : Przygotowania

 

Musimy pobrać programy:

 

- typograf : http://www.neuber.com/typograph/

- HexEditor : ftp://wa651f2:[email protected]/HxDen.zip

Skany są na dole.

 

Krok 2 : Zaczynamy

 

Włączamy typograf. Szukamy interesującej czcionki. Gdy już ją znaleźliśmy naciskamy na nią prawym i wybieramy properties

 

beztytuusri.jpg

 

Później wciskamy Rename po czym wpisujemy w dolnej linijce gtasa i znowu Rename.

 

beztytuuthy.jpg

 

Nazwe pliku zmieniamy na gtasa. Zapisujemy na pulpicie.(Nie zwracajcie uwagi na inne pliki tylko na dolne linijki ^^)

 

ssadawv.jpg

 

Teraz wystarczy zainstalować czcionkę to chyba każdy potrafi więc na SS tego nie ukaże.

 

Krok 3 : Kończymy

 

- Otwietamy HxD. I teraz ważne. Wchodzimy w file --> open. I szukamy głównego folderu z gta sa. Wybiramy plik SAMP.dll.

- Wyskoczyły nam dziwne liczby prawda ? Teraz wciskamy na klawiaturze '' Ctrl + F '' i wpisujemy tam '' arial ''. WAŻNE ! arial z małej pisać !

 

beztytuurjf.jpg

(Jeśli wam nie znalazło reinstal SAMP pomoże)

- Gdy znajdzie powinno wam się tak zaznaczyć

 

beztytuumnz.jpg

 

- Teraz wchodzimy w Search --> Replace. I wpisujemy dokładnie tak :

 

beztytuuqle.jpg

 

 

Krok 4 : Już koniec

 

- Zapisujemy. Wciskamy '' Dyskietke ''. Jak by ktoś nie wiedział jest na górze wtedy nam się zapisze wyłączamy wszystko i gotowe ! Macie nowa czcionkę czatu w SAMP.

 

Skan:

https://www.virustotal.com/file/2619aa255d98f0da40e786b79823ce841f51612a04d1732f45a0c64e6fb27fb7/analysis/1345807228/
https://www.virustotal.com/file/ec8ab9522eefd2db19a18203e4195430a12c0c9e49b1e15cf195cee385da0d0c/analysis/1345807507/
PROSZE KOMENTUJCIE

Poradnik napisany w całości przeze mnie. Zakaz kopiowania bez mojej zgody®. Możecie szukać innego Polskiego poradnika ale zapewniam innego poleskiego takiego nie znajdziecie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jako, iż autor poradnika nie dał skanów plików, to pomyślałem, że ja dam. Oto one:

https://www.virustotal.com/file/2619aa255d98f0da40e786b79823ce841f51612a04d1732f45a0c64e6fb27fb7/analysis/1345807228/

https://www.virustotal.com/file/ec8ab9522eefd2db19a18203e4195430a12c0c9e49b1e15cf195cee385da0d0c/analysis/1345807507/

 

Autorze, pomyliłeś się w drugim pliku jest trojan :)

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jak grałem na serwie truck to była na to komęda :) lecz jej juz nie pamiętam.

82774953444492862445.jpg

 

 

Zapraszam do gildi ProSzlachta --->Shake & Fidqet s19

Mój nick w grze --> stanek1797

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Świetna sprawa, dzięki za poradnik. Przydało się w 100%, akurat kiedyś sie zastanawiałem, czy da się to zrobić. Jeszcze raz THX

9amUS1C.png
  • 3 tygodnie później...
  • 3 lata później...
  • Rayzer. zmienił(a) tytuł na Jak zmienić czcionkę chatu w SAMP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...