Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie Chcę znów zacząć grę - prośba o informacje.


Combative

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

Chcę znów zacząć grać w WR, noi mam kilka pytań, możecie też sami co nieco poradzić.

- Jak zacząć grę lepiej od innych (tak jak za czasów g1 było gamecoach to coś podobnego czy coś jest?)

- Czy jest dużo hackerów?

- Czy hakszield jest jaki był?

- Czy jest dużo hackerów?

- Czy za hacki można bana złapać szybko?

- Możecie jakieś przydatne tutoriale podać?

- Czy nadal jest bug, że po podkręceniu procesora szybciej biegam itd?;

- Czy banują za overclocking?

- Czy nadal nie można mieć nicku z wielkimi literami i bez cyferek?

Narazie tyle, możecie dodać coś od ciebie. Oczywiście nagradzam lajkami.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

1.Nie da się

2.Tak

3.Tak

4.Znowu tak

5.Tak i to na numer płyty głównej komputera

6.Nie mamy

7.Bodajże tak

8.Tak

9.Można ale bez znaków specjalnych typu @@ *.*

Opublikowano

1. Nie ma gamecoach, ale gdy założysz konto na oficjalnej stronie Nexona to dostaniesz retaile(med kit 2, p90, mp5k, flashe)

2. Hacków jest tyle samo, ale wyewuowali i są klasą mądrzejszą i nie latają na SJ i OPK tak często jak kiedyś. Owszem zdarza się co jest wkurzające ale zawsze będzie trochę cziterek. Na roomie 16 osobowym średnio jest 3-5 hacków.

3. Jest taki sam, lecz piszą(ale ja w to nie wierzę xD ) że jest coraz lepszy i ma więcej zabezpieczeń.

4.Powtarza się

5. No na pewno łatwiej niż za czasów moneyfirst.

6.

http://www.mpcforum.pl/topic/642149-video-tut-darmowy-retail/

http://www.mpcforum.pl/topic/697184-tutjak-kupic-bronie-premium-nx-cash-bez-premki/

7. Nadal jest. Jedynie na Privie go nie ma.

8. Zawsze banowali i zawsze będą ^^

9. Teraz można mieć nikt bez cyferek, można używac wielkich liter, nie można używać znaków.

Opublikowano

- Jak zacząć grę lepiej od innych (tak jak za czasów g1 było gamecoach to coś podobnego czy coś jest?)

.

Jedynie możesz sobie zrobić konto, zalogować się przez stronę i będziesz miał retaile. Po za tym ratuje Cię premka i NxCash, jeśli jesteś ** to ovc ewentualnie hacki

- Czy jest dużo hackerów?

Bardzo..;/

- Czy hakszield jest jaki był?

Niby nowszy ale nic nie daje

- Czy jest dużo hackerów?

Tak..

- Czy za hacki można bana złapać szybko?

Zależy jak chackujesz, i na kogo trafisz.

- Możecie jakieś przydatne tutoriale podać?

- Czy nadal jest bug, że po podkręceniu procesora szybciej biegam itd?;

Był jest i będzie.

- Czy banują za overclocking

Tak, ale bardzo z tym zwlekają

- Czy nadal nie można mieć nicku z wielkimi literami i bez cyferek?

Teraz taak

95960628811806457489.jpg

Opublikowano

1. Teraz na start dostajesz retail dla każdej postaci oraz premka, Nx Cash

2. Dość sporo

3. Ciągle taki sam (lecz jak inni w temacie powiedzieli mówią że lepszy)

4. Dość sporo

5. Ja tam grałem na paru hackach i nie mam bana jakoś ;>

6.

http://www.mpcforum.pl/topic/697184-tutjak-kupic-bronie-premium-nx-cash-bez-premki/

http://www.mpcforum.pl/topic/642149-video-tut-darmowy-retail/

7. Tak, nadal

8. Tak, ale z ich banowaniem tak jest ...

9. Teraz można mieć z wielkimi literami i cyferkami też ;>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...