Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.3.1] [TntCraft] [Wl-Off] [PvP-Tak] [Serwer Wojny Gildi] [Factions] [Prawdziwy serwer pod Frakcje] [Wejdź i podbij inne gildie ! :D]


Mr.Smigol

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Factions coś rangi psuje już wgrywamy factions i zdejmujemy wl

 

Przesrane wywaliło mnie z serwa , niema mnie na wl a h@ o tym niewie musicie czekać

 

STARTUJEMY NARAZIE BEZ PERMISSIONS :D

Opublikowano

Nie polecam chyba, że poprawicie bo niby ok, ale parę powodów macie

 

Nudzą cię już serwery z cuboidami i lwc ?

 

To jeszcze rozumiem.

 

Denerwują cie już serwery z nieogarnięta administracją ?

 

to właśnie tu jest nieogarnięta administracja -,- napisałem, że mam dedyka 10 sl. mniej ludzi, ale bardziej stabilniejszy to od razu /msg kicha Robimy serverownie + to 3 adminów było i się pytani graczy co mają zrobić i nooby mówili, że mineserv jest słaby, a to nie była wina servera tylko pluginów. (dodam pluginy BR3NW)

 

Informacje ogólne:

 

Pvp : Tak

Ip : 87.207.209.164

Zwierzęta : Tak

Nether : Tak

TheEnd : Tak

HeadAdmini : MrSmigol , Mareczek02.

 

A tera jak to powinno na prawdę wyglądać:

 

Informacje ogólne:

 

Pvp : Tak

Ip : 87.207.209.164

Zwierzęta : Tak

Nether : Tak

TheEnd : Tak

Lagi : Tak

Nie ogarnięta administracja : Tak

Fajna zabawa : Nie

HeadAdmini : MrSmigol , Mareczek02. + jeszcze 4 innych których nie napisał

 

 

Jak ktoś uważa tak jak ja poproszę o + bo tera dla was zajmuję czas swój by wam napisać jaki serjo jest ten server...

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

zjebany serwer nie polecam spamuja 10tematow o serwie zeby ludzie tam grali ale raczej nikt na 20slotowkach nie gra

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...