Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CampCraft [RPG] [premium:Nie] [PvP:Tak] [WL:Nie] [30 slotów] [Serwer:VPS]


dawidkwiatziom

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A.png

Nazwa serwera: CampCraft

IP serwera: 37.28.156.145

B.png

Rodzaj Serwera: RPG

PvP: Tak

Potwory: Tak

Zwierzeta: Tak

Premium: Nie

Sloty:30

Biala Lista: Nie

Nether: Tak

Pluginy: Przydatne pod serwer rpg , survival. Anty cheat na x-ray\'a : D

Załoga: CAMP - sobiec , patryk MARKART - sivol , Shiln , semi123456

C.png

W grze znajdziesz dwa konkurujące obozy, możesz stworzyć gildię i walczyć z gildiami z przeciwnej frakcji. Możesz zdobyć zamek, przejąć teren dla gildii. Jest to serwer Survival z RPG. W obszarze obozu pvp off poza on.

 

Strona serwera : http://campcraft.host56.com/markart.html#

 

Ts serwera będzie na dniach.

 

Zdjęcia z serwera :

http://img13.imageshack.us/img13/6827/fotka1x.png

http://img850.imageshack.us/img850/2266/fotka2.png

http://img140.imageshack.us/img140/6378/fotka3.png

http://img96.imageshack.us/img96/783/fotka4.png

http://img835.imageshack.us/img835/5996/fotka5.png

http://img822.imageshack.us/img822/1338/fotka6.png

http://img191.imageshack.us/img191/4075/fotka7.png

http://img843.imageshack.us/img843/8729/fotka8j.png

 

Na serwerze zalecamy używać texturpacka : http://www.mediafire.com/?gd1iea4au6vt3c5

HD pack : http://www56.zippyshare.com/v/51522902/file.html

 

gen.png

Opublikowano

zajebisty bo masz vipa ? w chooy diaxow ? czy moze admin to twoj kolega ??

 

Serwer RPG oznacza ze sa wioski z npc questy itp ... serwer to dno a nie rpg... fb+surv.

 

Nie polecam.

1377774857-U369478.pngeJyzMNIzNtEzMjbTszDisjC0MOQKTUotci5KTCvhcs9PUfBPUwhPLOIydlFwL0osLuYyMjWFYwDCgA6l.png

Opublikowano

quin12 nie dokonca zgadzam sie z tb :c lecz przynam ci racje w tym ze start serwa byl nie udany.. ale tu chodzilo o to zeby ujawnic bugi bo jak chyba kazdy wie bugo ukazuja sie dopiero po starcie serwera :) RPG serwer... masz w 50% racje, pomyslimy nad Q:) mamy wojny gildi oraz obozow, obozy bd miedy soba handlowac, zawierac pokoje i wywolywac wojny :] to jest element rpg :> JUTRO oficjalny start serwera :) bd pracowac od teraz do jutro zeby wyeliminowac wszystkie bugi i problemy :]

 

 

Zapraszam jutro o godzinie 11:00 :)

Opublikowano

JUTRO oficjalny start serwera :) bd pracowac od teraz do jutro zeby wyeliminowac wszystkie bugi i problemy :]

 

 

Zapraszam jutro o godzinie 11:00 :)

To ja xKillerekx :) dodaj mnie do WL pomoge ;)

a tu taki moj fan art :)49525091148399570421.jpg

 

P.S Wbijcie calym teamem na TS

Opublikowano

Siemka xKillerekx:) chetnie skorzystamy z twojej pomocy :) ale jest jeden malutki problem jak na ta chwile ;c chodzi o to ze ten ts co podales padl ;p i nie ma h@ wiec narazie nie dodam cie do wl ;c on niedlugo bd wiec cie doda :> aha i fajne logo zrobiles<3

Opublikowano

Jak narazie mamy full ekipe i ogarniamy:) przypominam ze jutro o 11:00 start :) mam nadzieje ze bd wszyscy ;] aha i prosze jak bd start serwa to nie czepiajcie sie o wszystko bo to naprawde trudna ogarnac :) szczegolnie ze to jest nasz pierwszy serwer :[

Opublikowano

spokojnie.... jest problem bo pare cubow padlo i naprawiamy... oczywiscie zawsze cos sie musi zjebac przed startem nie? :) start bd z malym poslizgiem ;c odbedzie sie o godzinie 12 :)

 

Dobra duzy bug zostal naprawiony :) teraz stawiamy wszystkie cuby od nowa :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...