Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] (Global, Priv) GuildCreator - tworzenie gildii na każdym levelu


Sekhmet™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1308765548-U105386.png

 Guild Creator 

 

screentp.png

lhuf.png

 

oucz.png

1308765487-U105386.png

 http://www.mediafire.com/?aadb1xppvmdrh3m 

 

 

1308765590-U105386.png

 https://www.virustotal.com/file/df21f29b35a0c62b964c1acaa251ea9b3f34ab9c4d91e3d167be268f54910167/analysis/1344933850/ 

 

 

1308765441-U105386.png

 Pierwszy pythonowy cheat do Metin2. Pozwala zakładać gildię na każdym poziomie(200k yang wymagane). 

1284282093-U138092.png1308765779-U105386.png

Opublikowano

Nie dziala z M2BOBem(i innymi ktore edytują logininfo).

Jesli python module loader obsluguje pliki .pyc to uzyj niego.

 

Mam nadzieje ze uzyles tego pliku jako instalatora.

 

1. Sciagamy plik

2. Instalujemy na czystym kliencie

3. Wchodzimy do gry.

4. Po wyborze postaci klikasz GuildCreator(prawy dolny rog)

Opublikowano

W koncu ktos powoli ogarnia ten prosty jezyk.

 

Nie ma to jak jedna komenda i dodatkowo przyjazne gui :)

net.SendAnswerMakeGuildPacket("TwojaGildia")

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Opublikowano

Poradzisz coś na to?

 

Zablokowany zewnętrzny dostęp do modułów?

 

 

W koncu ktos powoli ogarnia ten prosty jezyk.

 

Nie ma to jak jedna komenda i dodatkowo przyjazne gui :)

net.SendAnswerMakeGuildPacket("TwojaGildia")

 

Dzieki,

na Ravi mieli pelne gildie i dropic nie mozna było, to sobie napisalem to :f

Dzieki za pomoc :)

 

#Edit

Taaa. Polskie znaki siadly na MPCForum :<

Opublikowano

@Sekhmet, ale okienko przeciez sie pojawia. Mozesz mi na slowo uwierzyc, ze wywolanie net.SendAnswerMakeGuildPacket tez jest wykonane.

9.png

userbarwb.png
Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

ale to na PL da sie zrobic gildie na np. 1lvl ?!

 

Tak. Tylko musisz mieć te 200k yang na utworzenie.

 

@Sekhmet, ale okienko przeciez sie pojawia. Mozesz mi na slowo uwierzyc, ze wywolanie net.SendAnswerMakeGuildPacket tez jest wykonane.

Dobra, czyli teraz glowie sie nad Twoimi zabezpieczeniami? Bo jakos nie za bardzo mnie obchodzi co Tenma wrzucil na serwer, co wykombinowal Bambus i jakiego Diff'a wynalazl jeszcze ktos.

 

Twoje yangi < Yangi wymagane na utworzenie gildii?

Opublikowano

Dodaj w kodzie odczytanie nazwy gildii po jej stworzeniu, jesli bedzie nazwa po stworzeniu rowna temu co jest w polu to niech wyswietli informacje o tym ze zadzialalo poprawnie, jesli nazwa gildii po wyslaniu komendy bedzie rowna 0 to wtedy niech wyswietli informacje o niepowodzeniu i zabezpieczonym serwerze zeby dzieci nie plakaly i nie szpanowaly zabezpieczeniami na serwerze.

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...