Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] Infinity-Craft [Survival] [Mody] [Dedyk] [NoWL] [PvP] [NoPremium] [30/40 slotow]


Seriess

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rULh7.gif

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: Podamy w dniu startu !

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 30/40

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_offline.gif

1337425569-U363900.png

Nie podam ze względu bezpieczeństwa serwera

1337425578-U363900.png

Series

Szogun952

Tojteusz

Nagielsky911

1337425590-U363900.png

Są Wakacje a ty się nudzisz ? Chciałbyś zabić tą nudę ?

Świetnie mamy na to sposób !

Serwer Infinity-Craft Oferuje mnóstwo modów

Nowe złoża

Rośliny a nawet Wulkany !

Automatyczne Farmy/Fabryki

To wszystko dzięki modom które znajdują się na naszym serwerze !

Więcej informacji .. wkrótce !

 

Lista Modyfikacji:

 

Computer-Craft

Build-Craft

Forestry

Industrial-Craft

Advenced Machine

Iron-Chest

Modular Force Field System

Advenced Solar Panel

Power Converters

RedPower2

Additional Pipes

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

 

DATA STARTU Najpóznej 19 sierpien godz. 17

Maxymalne Opóznienie godz 21 - Zależy czy coś nam wyskoczy czy też nie !

Już teraz możecie wejść na nasz TeamSpeak3 aby dowiedzieć się więcej !

IP Ts3 : 37.59.78.132

Opublikowano

Dodacie EE2 ? Ale nie blokujcie połowy maszyn jak na każdym serwerze bo wtedy nikt nie gra : )

 

Zagram na 100% Jak dodacie EE2 i wszystko bd odblokowane :)

[+18]

 

http://marekjoe.xaa.pl/Minecraft/Diamonds/index.php?add=SkyTek

 

Opublikowano

Jeszcze nie grałem a już polecam serwer

:)

 

Dlaczego ?

Powodem jest ogarnięta administracja (Series i Nagielsky911)

:D

 

Skąd wiem ?

Bo z nimi grałem na innym serwerze

:D

Opublikowano

@UP zgłoszony, tematy innych nie są do reklamowania swoich serwerów...

 

Zaplanowaliście już start na konkretny dzień ?

 

W prezentacji widocznie pisze że start planowany na 19 Sierpnia (niedziela) godzina : 17 ( może nastąpić opóźnienie do 21)

Ale to jest też zależne od tego kiedy dojdą pieniądze do serwerowni, i kiedy zostanie uaktualniony serwer. Do tej wypowiedzi chętnie jeszcze dodam że pliki serwerowe nad którymi pracowałem z Seriesem są dopięte na ostatni guzik, więc nie powinno być jakichkolwiek, błędów czy też bugów rzucających się w oczy, aby nie zostawały wykorzystywane w sposób polepszający swój aktualny stan gry, tzn. ilość surowców jaką mamy etc.

Opublikowano

Yomate post zgłoszony , załóż własną prezentacje , a nie.

 

Jak dla mnie to z Seriesem się coś dzieje (może wyjechał gdzieś ?) bo dnia w , którym miał ruszyć serwer był o godzinie 0:24 , a potem cisza :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...