Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[detected][13-8-2012] R3d_L!n3 Vip(Fastest Plvl Ever , PCrossHair , AllServer , Aimbot , ESP )


Unlike

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1319394218-U173186.png

R3d_L!n3

1319394209-U173186.png

- Windows7 <-32|64-> Works
- Windows Vista <-32|64-> Works
- Windows XP <-32|64-> Works

1319394236-U173186.png

14vp4bb.png

 

1319394245-U173186.png

7 / 64

1319394199-U173186.png

https://www.virustotal.com/file/23396d01c08bf5ab00294483b87955807d4f84924dbc3d5e47c1380d89250f0d/analysis/1344887629/

 



1319394189-U173186.png


http://speedy.sh/V2eC4/13-8-2012-R3d-L-n3-Warrock-Vip.dll

Opublikowano

#up

Co nie działa ?

Zainstaluj Net Framework 3.5 i 4.0, oraz

na 32bit system

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=14632

na 64bit system

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=5555

 

+ jeśli masz 7/Viste odpal jako administrator

Opublikowano

#up

Ale powiedz co "Nie działa".

Jakiś błąd Ci się pokazuje ?

Czy wyłącza Ci WarRock'a.

Opisz to dokładniej, bo na razie nie wiem o co chodzi

Opublikowano

Znowu muszę pisać bo ignorują

capslockiem chyba jebne

 

NIE MOGĘ ŚCIĄGNĄĆ Z SPEEDYSHARE NIECH KTOŚ

PODA

INNY HOSTING

BO MI WYSKAKUJE ERROR

RR NETA ANI KOMPA NIC NEI DAL

A SIROSIX MA ZNOWU WIEKSZOSC OPCJI VIP ONLY!

NA PW ALBO POD POSTEM

BEDZIE LIKE

Opublikowano

Link działa, został przed chwilą przeze mnie sprawdzony. Można pobierać plik .dll bez przeszkód.

 

Pozdrawiam,

Oka~.

Opublikowano

Połączenie zostało zresetowane

 

 

 

 

 

 

 

Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony.

 

 

 

 

 

Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Jeśli nie można otworzyć żadnej strony, należy sprawdzić swoje połączenie sieciowe.

Jeśli ten komputer jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, należy sprawdzić, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.

 

Na wszystkich hostach TYLKO jak ściągam r3d line ...

Opublikowano

downliad dziala i jak pisze ze zerwalo polaczenie wystarczy wylaczyc antyvira i pozniej ustawic zeby omijalo ten plik, u mnie w eset dodajesz do wyjatkow;]

 

sciagnelem wszystko fajnie, patrze a to w notatniku sie otwiera ;/

 

dll i dziala;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...