Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytania]Kilka pytań dotyczących własnego serwera


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

chciałbym wam zadać kilka pytań :) Liczę na odpowiedzi :D

 

1.Jak wyciągnąć np. broń z danego serwera np. z PandoryMT2 Sztylety Faraona :)

2.Jak wgrać [POPRAWNIE] biżuterię smoka na swój serwer (robię wszystko jak na poradniku ale coś nie wychodzi)

3.Jak spolszczyć nazwę itemu np. bransolety smoka (próbowałem na swój sposób i nie pomogło)

4.Czy to możliwe ,że na kliencie metin2 jest wgrane eq smoka ?

5.Czemu zawsze na start dostaje miecz+0 i 5 czerwonych (małych) potek (Na start i nawet jak się logne i znów zaloguje to znów dostaje to gówno)

 

 

Jestem w tym zielonym więc proszę o takie rozwinięte odpowiedzi :)

Gość Noresta™
Opublikowano

1.Wyciagnij tekstury itp z clienta pandory a napisz sobie zapytania do mysql

 

http://www.mpcforum.pl/topic/670953-tutorial-jak-tworzyc-zapytania-w-jezyku-sql/

 

2.

http://www.mpcforum.pl/topic/621796-tut-bizuteria-smoka/

 

3.Rozpakuj locale_pl a w nim item_proto w cliencie i edytuj jak chcesz

 

http://www.mpcforum.pl/topic/193085-tutsprawny-paker-do-plikw-eix-i-epk-paker-do-mob-proto-i-item-proto/

 

lub

 

http://www.mpcforum.pl/topic/504780-dl-metin2-file-archiver-v2/

 

4.Raczej nie

 

5. Jezeli chcesz zmieniceq jakie chcesz dostawac na start edytuj questa a zeby nie dostawac caly czas tego samego musisz wbic min 2 lvl

 

Mysle ze pomoglem licze na like

Opublikowano

Ale mi wytłumaczyłeś normalnie .... 1,2,3 i 5 odpowiedzi są do dupy ! No weź

 

1 : Napisałem napisać wyraźnie (niektórzy nie potrafią po prostu czytać :) [Jestem Zielony i proszę o wytłumaczenie a nie :))

2:Pisałem ,że robiłem tak jak właśnie w tym poradniku i nie wychodzi ! ! ! !

3.Tak bardzo ciekawa odpowiedź ... Każdy zielony to zrozumie :)

5.Japierdo** hahahahaha jestem gm'em na serwerze mam 99 lvl a ten mi piszę ,że min. 2 lvl hahahah :D Hahaha a to 1 rozwala edytuj questa ! Hahahahahaha ciekawe jak :D

 

Liczę na inne odpowiedzi :)

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...