Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Witam nie wiem jak rozpakować te pliki ...(root)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam wieeeelki problem a mianowicie szukam pomocy przy rozpakowaniu tych rootow

 

Jakby ktoś mógł bardzo dziękuje ip mam takie 5.112.81.220 (porawne na jakie trzeba zmienić w tych plikach 5.112.81.100) dam suba na yt w nagrodę lub ileś tam +ow

 

download:

http://hostuje.net/file.php?id=5eeb7097e90c221d0e7c4cf3bca74f84

http://hostuje.net/file.php?id=62ad2ced7890521d1d27add2e860a33a

Opublikowano

TuT

 

http://www.mpcforum.pl/topic/193085-tutsprawny-paker-do-plikw-eix-i-epk-paker-do-mob-proto-i-item-proto/

 

..............................................................................................................................................

 

\http://www.mpcforum.pl/topic/630169-szukam-kogos-kto-mi-rozpakujezapakujeedytuje-pliki-clienta/page__st__90

Opublikowano

sciagnij sobie FIle archiwer do takich plikow ;> na metin2mod.tk jest nawet od kamera;]

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

``Pomogłem?? - Daj LIKE :)``

Pani Kasia mnie irytuje. ;O

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...