Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GoldCraft [FreeBuild] [premium:Nie] [PvP:Tak] [WL:Nie] [21 slotów] [Serwer:Dedykowany]


piotr978

Pytanie  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy podoba wam si? serwer GoldCraft

    • tak
      1
    • nie
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A.png

Nazwa serwera: GoldCraft

 

IP serwera: 91.121.119.186:25031

 

B.png

Rodzaj Serwera: FreeBuild

 

PvP: Tak

Potwory: Tak

Zwierzeta: Tak

Premium: Nie

Sloty:21

 

Biala Lista: Nie

Nether: Tak

Pluginy: Na free build

Załoga: H@ MinePawlo H@FunkyLover

 

C.png

Prosze wbijać na serwer serwer powstał dzisiaj serdecznie zapraszamy

 

 

A oto nasze dzieła

 

 

Siedziba GoldCraft

 

 

 

 

Zamek z moskwy replika

 

 

 

 

Elficka forteca

 

 

 

arena pvp

junior.jpg

Opublikowano

Głupi Serwer admin nie ogarnia 0% :D gadalem z kolesiem o tym serwie na chat i on pyta czy sa frakcje ja mowie ze nie ma bo ten serwer niedopracowany i nagle ban.:D admin mówi ze ogarnia. HAhaha;d az żal typa ma może gdzies z 12 lat.;d

 

To na tyle mówie wam nie wbijajcie i nie marnujcie sobie czasu.

 

Elo wasz XmatiX ;D ;*

Opublikowano

Głupi Serwer admin nie ogarnia 0% :D gadalem z kolesiem o tym serwie na chat i on pyta czy sa frakcje ja mowie ze nie ma bo ten serwer niedopracowany i nagle ban. :D admin mówi ze ogarnia. HAhaha;d az żal typa ma może gdzies z 12 lat.;d

 

To na tyle mówie wam nie wbijajcie i nie marnujcie sobie czasu.

 

Elo wasz XmatiX ;D ;*

sam zaczołeś pisać że serwer do dupy i zaczołeś robić wjazdy powiedziałem nie chcesz nie graj i skończyłem ale że ty taki dekl to oczywiście nie czytałeś i pisałeś sobie dalej to ci dałem bana na 10 min żebyś się ogarną

junior.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...