Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dark Orbit - Fajna gra, opłaca się zagrać ?


Kacp3r0M3n

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Heej, witam.

Tak jak w temacie, czy jest to fajna gra, czy opłaca się w nią grać ?

I czy bez wydawania PLN da się w niej dużo osiągnąć ?

Opublikowano

1. Tak bardzo fajna...

2. Bez wydania na bota gg nie masz po co grać chyba, że za Ciebie bocik tylko skrzyneczki by zbierał :) ( bo jest darmowy. )

 

Link:

 

boxybot.net

Opublikowano

Żeby ocenić to nie pytaj się innych tylko sam zagraj i popatrz co i jak w tydzień powinienieś ogarnać i najlepiej nie zakladaj kont gdzie dostajesz jakieś bonusy bo wtedy ciężej ci będzie zrozumieć tą grę cóż bez przynajmniej 100 zł w kieszeni nic raczej nie osiągniesz bo bot 45 zł (kbot na allegro) i reszta może na podwajacz i na eska na mhh czyli mega happy hour jest jedna godizna w tygdoniu gdzie jak wyślesz smsa za 7 zł to dostajesz 15 tysięcy uridium czyli waluta w grze która jest najbardziej potrzebna :) a ogólnikowo chodzi w niej tej grze oczywiście oto aby mieć coraz to lepszy statek i mierzyć się to z lepszymi i silniejszymy alienami taka reakcja chemiczna masz szybsze auto wyprzedzisz więcej aut tak tu masz lepszy statek kosmiczny i lepsze wyposażenie w nim zestrzelisz więcej graczy i będziesz się piął na szczyt polecam ci nie wydawać za dużo na tą gre tylko załóż konto ogarnij grę a potem kup jakieś dobre konto za 100 zł na allegro :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...