Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy ktoś to już używał


konosek2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chodzi mi o nowego bota z epvp , czy go ktoś jużtestował ?

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[WW] IDOBot V1 Development Thread

 

First of all:

I know there are way better bot's, much more features, but those do cost money, this one will be 'temporary' free.. (Like 1 month trial or something.. will complain about this later :-))

 

Second stuff: IDO?? I Dark Orbit Bot :-)

I just started like 20 minutes ago thinking.. why we don't try to make a lovely DarkOrbit bot? well.. we are started directly on it and did some basic stuff allready..

0280d-90de208b-2ef6-426e-ab13-f9faba20fa62.png

 

Only site logon??

Yap, first of all.. we're going to do this from scratch, and this is good for us, cause of a clean source :-)

 

Who are "us" and "we"..

Me and Stef (C# Coder, not at this site (Yet))

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

On chyba jest jeszcze w fazie projektów (nie jestem pewien)

 

Lulz. Daj like jak otworzyłeś xD

 

Opublikowano

Sensowny bot to będzie taki, który będzie za darmo i będzie tlukł alieny.

W przeciwnym wypadku są już lepsze, sprawdzone, działające, pewne alternatywy.

 

Jeśli NOWY BOT, to tylko taki, który będzie się wyrózniał ceną lub funkcjonalnością. Jeśli chodzi o funkcjonalności, to PBDO raczej dlugo nic nie pobije. Jeśli cena -> Patrz pierwsza linijka mojego wywodu.

 

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...