Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

wycraftowani- najlepszy serwer 24/7 no hamachi no premium [frakcje+survival+RPG]


komko12345

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

najlepszy serwer 24/7 no hamachi no premium [frakcje+survival+RPG]

forum:http://www.wycraftow....pl/default.asp

ip serwera: s32.mineserv.eu:28413

a oto kilka ss z gry :

dzialki:

post-642892-0-58931400-1344838182_thumb.png

domki innych graczy:

post-642892-0-26455500-1344838196_thumb.png

domek gracza ktory wystawil ten dom na sell:

post-642892-0-72278300-1344838394_thumb.png

 

rekreacyjne:

restauracja ,,pod tnt":

post-642892-0-15177900-1344838213_thumb.png

boisko:

post-642892-0-23356100-1344838270_thumb.png

kino:post-642892-0-11803500-1344838298_thumb.png

spawn:

post-642892-0-80292800-1344838343_thumb.png

 

wochodzcie i grajcie na zajebistym serwerze!!!

Opublikowano

serwer zrypany 0/10 ja 1 raz zabilem kogos przez przypadek i koles z ryjem wylecial i ja jeszcze dostalem bana ;/ Boże dzieciaczki nie polecam

POMOGŁEM? DAJ LIKE +

Opublikowano

Nie polecam serwera ....

po 1. headAdmin ma maksymalnie gwarantuje 10 lat !

po 2. HeadAdmin poprostu nie zna ortografi !

po 3.Powiem tak jak mówil 'Kto chce vipa?' ja jako pierwszy odpowiedzialem ja i pózniej nie dostaniesz vipa !

LOLZ Prosze o administracje o zamkniecie tematu ponieważ narusza zasady .

Dziekuje ! nie polecam !

 

Nie polecam serwera ....

po 1. headAdmin ma maksymalnie gwarantuje 10 lat !

po 2. HeadAdmin poprostu nie zna ortografi !

po 3.Powiem tak jak mówil 'Kto chce vipa?' ja jako pierwszy odpowiedzialem ja i pózniej nie dostaniesz vipa !

LOLZ Prosze o administracje o zamkniecie tematu ponieważ narusza zasady .

Dziekuje ! nie polecam !

Opublikowano

Tak .... Mam kilka ssów jak Admin dziecko headAdmin Pomagal w pvp nieznanemu graczowi mnie zabic i dal mi bana powód Taki : Spie*dalaj masz ban na &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& lat .... jesli ktos jest zainteresowany pelnym ssem wszystkimi ss'ami prosze moje gg : 44177546

 

Dziekuje prosze nie wbijac na ten serwer

ocena : -10/10

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...