Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KwadratowaWyżyna] Coś na wzur Kwadratowej Masakry


junior9928

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G.png

strzalka.gifNazwa serwera: KwadratowaWyżyna

strzalka.gifIP serwera: podam jak będziesz na WL

P.png

strzalka.gifRodzaj Serwera: Hardcore

strzalka.gifHosting Serwera: Dedykowany

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzeta: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifSloty: 10

strzalka.gifBiala Lista: Tak

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifPluginy: Fainie :)

strzalka.gifZałoga: [Munioo] [TheKrabik]

 

D.png

strzalka.gifServer typu Kwadratowa Maskara

Wzór podania

Imię

Nick

Wiek

Staż w minecrafcie

Czemu my

1390155547-U554535.jpg
Opublikowano

Imię:Dominik

Nick:MajnkraftDomi ( premium )

Wiek:15Lat

Staż w minecrafcie:Od wersji 1.2.6 Alphy ( jakoś tak )

Coś o mnie : Jestem miły , koleżeński , itp ( dużo by pisać ;D )

Czemu my : Lubię oglądać filmy skkf'a z Kwadratowej Masakry , więc tutaj chcę zagrać ;D

WQyaZF.png

Opublikowano

Imię: Arek

Nick:Pr0GaminGPL

Wiek:13 Lat :)

Staż w minecrafcie: Rok :D

Czemu my: Lubie kwadratowa masakre i chcialbym poznac na tym serwerze milych ludzi :))

Lubie to

Opublikowano

Imię: Wiktor

Nick: Ethernal

Wiek: 14

Staż w minecrafcie: od 1.2.3 Bety

Czemu my: Lubie Kwadratowa Masakre a to jest wkoncu cos na jej wzor ;D

1044853342.jpg
Opublikowano

Imię: Patryk

Nick: Pacio

Wiek: 14

Staż w minecrafcie: Rok

Czemu my: Lubię grać w minecrafta, często oglądam kwadratową maskarę i czekałem właśnie na taki server

Opublikowano

Imię : Krzysiek.

Nick : Kotlet.

Wiek : 13 latek :DDD.

Staż w minecrafcie : gram w minecrafta około z 5 mieśęcy i mam spore doświaczenie.

Czemu my : uwielbiam oglądać skkf madzię i innych ale najbardziej mi sie spodobała kwadratowa masakra i chce zobaczyć jej wzór i na nim zagrać.

Opublikowano

Imię: Krystian

 

Nick: Graigord (no-premium niestety...)

 

Wiek: Mam 15 lat.

 

Staż w minecrafcie: Od wersji BETA 1.3/1.4

 

Czemu my: Ponieważ chciałbym poznać nowych ludzi i dobrze się zabawić. Bardzo podobają mi się serwery gdzie jest WL przez co nie ma Hackerów i Grieferów.

 

Dodatkowo coś o mnie: Jestem spokojną osobą która lubi taką przyjacielską grę. Niestety jestem trochę nieśmiały. W Minecrafcie staram się budować estetycznie, a nie jakieś lepianki z dirtu

 

Propozycja: Daj PVP na off

 

Pozdrawiam ChriSu.





Opublikowano

Imię:Kamil

Nick:SzySzek

Wiek:16 lat

Staż w Minecrafcie:Pół roku

Czemu my: Ponieważ od dawna szukam jakiegoś fajnego serwera a ten sie zapowiada świetnie.Oczywiscie uwielbiam Kwadratowa Masakre.

Opublikowano

Imię Kacper

Nick godziu5mk

Wiek 14

Staż w minecrafcie 1 Rok

Czemu my Lubie takie servery typu kwadratowa masakara,I chcialbym sie dobrze zabawic i pograc z kolegami ^_^

Opublikowano

Chyba wzór...

battlefield3u.jpg

Mam zamiar załozyć serwer MineCraft . Poszukuje speca od Forum / TS ; ).

Współpraca z mojej strony mile widziana C ;

 

Zbieram -

Opublikowano

Imię
Marcin

Nick
Frox

Wiek
16

Staż w minecrafcie
Od bety 1.2.4

Czemu my
Lubię kwadratową masakre oraz serwery hardcore. Chętnie z wami pogram
Opublikowano

Już nie gram wystarczy że widzę pisownie tego Admina ... "wzur" ile ty masz lat ?

Walka Honor Wiara Sprawiedliwość Nadzieja i Miłość - Tego uczmy się od Osób Które Oddały Życie Za Nasz Kraj

Rasista to też człowiek Tylko on różni się Nienawiścią do Innych Ludzi Z wielu Powodów

Problem Na Serwerze ? Napisz Sprawdzimy co się da Zrobić

178.19.107.138:25026 Serwer RPG+Frakcje Trwają Konfiguracje

Opublikowano

Już kwadratową masakrę będą naśladować ! . ;x Bym może zagrał , ale ktoś kto nie zna minimalnie ortografii nie może zrobić czegoś fajnego . ; )

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

Znawca
Opublikowano

Imię: Patryk

Nick: goldpliz

Wiek: 14

Staż w minecrafcie: rok

Czemu my: Szukam serwera gdzie razem z nowymi znajomymi będę mógł budować oraz miło spędzać czas.

 

Jeszcze dodam:

gg: 11264289

mam mikro i skype,ts3

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Imię
Maciej

Nick
korko312

Wiek
13

Staż w minecrafcie
Od bety 1.0.2

Czemu my
Ponieważ lubię serwery tego typu i z tego co widzę to ogar admin i miły:)

 

Mc istnieje 2,5 roku

10717.gif

36052.jpg

36066.png

35807.gif

35783.jpg

35653.png

Opublikowano

Imię Kamil

Nick jeniec

Wiek 16

Staż w minecrafcie od alphy

Czemu my Chce pograć na tym serverze bo chce miło spędzić czas

Opublikowano

Imię:Paweł

Nick:GiddyWorld

Wiek:13

Staż w minecrafcie: od alphy

Coś o mnie : jestem miły dobry pomocny spokojny itp itd ... ;D

Czemu my : Lubię oglądać filmy skkf'a z Kwadratowej Masakry , więc tutaj chcę zagrać ;D

Opublikowano

Imie Olo

 

Nick olo7772

 

Wiek 14

 

Staż w minecraft od wersji 1.2.5

 

Czemu my? Chciałbym zagrać na serwerze typu

kwadratowa masakra i lubie skkf'a

Opublikowano

Imię: Rafał

Nick: Cerat0r

Wiek: 16

Staż w minecrafcie: od alphy

Czemu my: Lubię budować i nudzi mi się na niektórych serwerach:P(mam nadzieję że tu się będzie fajnie z wami grało:P)

 

A tutaj wzór kolegi ponieważ nie ma konta na MPC:P:

 

Imię: Rafał

Nick: Randys

Wiek: 13

Staż w minecrafcie: od alphy

Czemu my: Lubię budować i nudzi mi się na niektórych serwerach i chcę spędzić czas z kimś normalnym a nie grieferami itp:P(mam nadzieję że tu się będzie fajnie z wami grało:P)

Opublikowano

Imię:Szymon

Nick:BlackJokerPL

Wiek:12

Staż w minecrafcie: od Alphy

Czemu my: Chciałem zagrać na tym serwerze bo myślę ,że będzie fajna zabawa

:)

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...