Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM]Błąd połączenia z serwerem ;/


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No więc często spotykany błąd .

 

Serwer stoi u kolegi i chce na niego wbić. PLIKI serwerowe od niesmialego

 

Zmieniliśmy pong w bince i w game

 

IP w roor próbowałem z końcówką 100 i z zwykłą

 

porty odpalone :

11002

13000

13002

13061

13001

13004

13003

13099

13069

3306

 

To all . Może któregoś brak ??

 

Hymm co tam jeszcze . Jestem w hamachi . Zapora wyłączona . noi to chyba all . Co może być przyczyną . bo już nie ogarniam

99038254489961500995.png

Opublikowano

ok daj . nwm czy to coś zmieni

 

 

port 80 jest od strony więc nie potrzebny do zalogowania

 

 

- 80 - strona

- 3306 - mysql

- 11002 - logowanie

- 13000 - ch1

- 13001 - ch2

- 13099 - ch99

99038254489961500995.png

Opublikowano

zaloguj sie do mysql, wpisz /etc/rc.d/netif restart, wlacz serwer, zaloguj sie do gry, i jak bedzie pisalo blad to wpisz w konsoli ps i daj ss co pisze

 

ew. syserr ;]

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

Host,Domain zostawiamy bez zmian

IPv4 Gateway - wpisujemy ip hamachi z normalna koncowka.

Name Server - wpisujemy 4.2.2.3

IPv4 Address - wpisujemy IP hamachi z kon.100

NetMask - wpisuejmy 255.0.0.0

 

 

Przeczytałem to gdzieś . Czy w Name Server musi być te 4.2.2.3 i czy w NetMask musi być 255.0.0.0 ??? Nie wiem czy to coś pomoże

99038254489961500995.png

Opublikowano

zaloguj sie do mysql, wpisz /etc/rc.d/netif restart, wlacz serwer, zaloguj sie do gry, i jak bedzie pisalo blad to wpisz w konsoli ps i daj ss co pisze

 

ew. syserr ;]

 

To jest serwer kolegi i mu wszystko działa a umie ... Masz może gg . Sprawdził/ła byś czy działa u ciebie

99038254489961500995.png

Opublikowano

Host,Domain zostawiamy bez zmian

IPv4 Gateway - wpisujemy ip hamachi z normalna koncowka.

Name Server - wpisujemy 4.2.2.3

IPv4 Address - wpisujemy IP hamachi z kon.100

NetMask - wpisuejmy 255.0.0.0

 

 

Przeczytałem to gdzieś . Czy w Name Server musi być te 4.2.2.3 i czy w NetMask musi być 255.0.0.0 ??? Nie wiem czy to coś pomoże

 

tak, w name musi byc 4.2.2.3 i w netmask moze byc 255.255.255.0 ale lepiej ustaw 255.0.0.0 , tak.. powinno pomoc:)

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

Ja mam serwer na plikach taki nie smialy pobrałem inny port niż on dał bo jego jest zdupcony .

 

I z jego pobranymi portami ox jest bugnięty ;)

@UP musi być jak .

 

Dałbyś mi tego port mapa ?

99038254489961500995.png

Opublikowano

Host,Domain zostawiamy bez zmian

IPv4 Gateway - wpisujemy ip hamachi z normalna koncowka.

Name Server - wpisujemy 4.2.2.3

IPv4 Address - wpisujemy IP hamachi z kon.100

NetMask - wpisuejmy 255.0.0.0

 

 

Przeczytałem to gdzieś . Czy w Name Server musi być te 4.2.2.3 i czy w NetMask musi być 255.0.0.0 ??? Nie wiem czy to coś pomoże

 

 

jednak nie pomogło . help

99038254489961500995.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...