Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie] Jakie jest najlepsze auto z T1 T2 T3


Torezz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

T1 - za igc : chevrolette chevel ( czy jakos tak ) a za bost : toyota mr2

T2 - za igc : Mazda Rx-7 Battle Machine a za bost : według mnie Ford Mustang Boss

T3 - za igc : Lotus Evora a za bost: zależy od gustu , lecz ja z własnego doświadczenia polecam Forda Mustanga RTR-X lub McLarena Mp4

Opublikowano

T1:

IGC - Chevrolet Chevelle SS

SB - Toyota MR2

T2:

IGC - Mazda RX-7 BM, Lotus Elise, Chevrolet El Camino SS

SB - BMW M3 Sport Evolution

T3:

IGC - Lotus Evora

SB - Porsche 911 GT3 RS, RTR-X

Opublikowano

T1 IGC - Mazda 6 Pontiac GTO 65'

T2 IGC - Dodge Srt 8 Mitsubishi Lancer Evo IX

T3 IGC - Audi R8 SB Koennisegg czy cos takiego w wersji Policyjnej :D

Opublikowano

T1 IGC - Chevrolet Chevelle SS

T2 IGC - ford escort RS .... mazda rx-7 przy nim jest cienka ...

T3 IGC - Lambo LP640

 

@up takich bredni to ja jeszcze nie słyszałem....

Opublikowano

do t3 dołożył bym M3 GTS za boost

... a pajacyki? szerzą fale krytyki że HADESS się buja i lubi wypasione bryki...

nfsw_HADESS.png

niesłuszny ban na ggczacie? szukasz pomocy?

[email protected] wrazie niesłusznego banu lub ewentualnych poczynań niezgodnych z regulaminem proszę o mail a w przypadku prośby o unban proszę o stosowne uzasadnienie.

Opublikowano

W T1 wedlug mnie najlepszym autem za ICG jest volswagen zack. Swietnie wchodzi w zakrety i szybko rozwija swoja predkosc maksymalna. Sam uzywam tego auta do wyscigow oraz poscigow w T1.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...