Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Jak wejść za tekstury na mapie operacja metro?


Morrow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciał bym wejść za tekstury na mapie operacja metro, tylko nie wiem za bardzo jak. Może znacie jakiś działający sposób jak tam wejść?

Opublikowano

Nikt Ci na tym forum tego nie powie, tutaj pełno dzieci, mośków i cwaniaczków, 90% filmów na youtubie są nie aktualne bo już MAV'a nie uzyjesz jako windy, ale nadal można jakoś wejść na dach metra.

Processor: Intel Core i7-3960X 16 GB RAM

Grafika: Gigabyte ATI Radeon HD7950 3GB DDR5

Karta dzwiękowa : Creative Sound Blaster Recon3D Fatal1ty champion

Dysk: 3 TB + dodatkowy 1 TB + zewnętrzny 500GB :3

Happy-Forever-Alone-Guy-Meme-Face-Blank-Template-340x200.jpg

Opublikowano

jest 1 sposób ale mega mega troszkę trudny ;p zaraz dam Ci linka jak wejść od strony USA

 

Nie ma filmików więc : idziesz na przejście tzn. taki tunel który masz i masz tak skrzynkę wchodzisz na nią i dajesz tam mava wchodzisz na niego i wskakujesz w ścianę na górę.

 

I jesteś mi nadal to działa ;]

 

 

Ps. nie umiem tłumaczyć ;p

sygnafranc.png

Opublikowano

jest 1 sposób ale mega mega troszkę trudny ;p zaraz dam Ci linka jak wejść od strony USA

 

Nie ma filmików więc : idziesz na przejście tzn. taki tunel który masz i masz tak skrzynkę wchodzisz na nią i dajesz tam mava wchodzisz na niego i wskakujesz w ścianę na górę.

 

I jesteś mi nadal to działa ;]

 

 

Ps. nie umiem tłumaczyć ;p

 

WOW ! ALE SEKRETNY SPOSÓB, MIAZGA STARY :O

 

ale co Ci to da skoro nikogo nie zabijesz chyba? moze pokazesz jak Ci nadal dziala?

Processor: Intel Core i7-3960X 16 GB RAM

Grafika: Gigabyte ATI Radeon HD7950 3GB DDR5

Karta dzwiękowa : Creative Sound Blaster Recon3D Fatal1ty champion

Dysk: 3 TB + dodatkowy 1 TB + zewnętrzny 500GB :3

Happy-Forever-Alone-Guy-Meme-Face-Blank-Template-340x200.jpg

Opublikowano

Poradziłem sobie wykorzystałem sposób Franci

BTW CWHC Da się zabić ale tylko w 1 miejscu :) A na serwerze 64 slotowym w tym miejscu jest bardzo dużo osób :)

Opublikowano

Poradziłem sobie wykorzystałem sposób Franci

BTW CWHC Da się zabić ale tylko w 1 miejscu :) A na serwerze 64 slotowym w tym miejscu jest bardzo dużo osób :)

Wiem sam tak robiłem ;p jescze w szatni przy B C4 wyrzucalem poza sciane i jeb, padali na schodach.

Processor: Intel Core i7-3960X 16 GB RAM

Grafika: Gigabyte ATI Radeon HD7950 3GB DDR5

Karta dzwiękowa : Creative Sound Blaster Recon3D Fatal1ty champion

Dysk: 3 TB + dodatkowy 1 TB + zewnętrzny 500GB :3

Happy-Forever-Alone-Guy-Meme-Face-Blank-Template-340x200.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...