Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

1.3.1 ! Frakcje ! McMMO ! Survival ! 250 slotów ! Dedyk 24 GB RAMu !


Mr Piranessi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A.png

 

Nazwa serwera: SvWorld 1.3 !

 

 

IP serwera: mc.svworld.pl

 

 

B.png

 

Rodzaj Serwera: Survival+Frkacje

 

 

PvP: Tak

 

Potwory: Tak

 

Zwierzeta: Tak

 

Premium: Nie

 

Sloty: 250

 

 

Biala Lista: Nie

 

Nether: Tak

 

Pluginy: Istotne dla gracza: Factions[Frakcje], McMMO,

 

Załoga: Piranessi, AramekPL

 

 

C.png

 

Typ rozgrywki: Survival+Factions[wojny gildii]+

Sloty: 250

 

Ilość RAM'u, łącze [100 mbps] oraz procesor, który posiada serwer, zapewnia,że serwer nie i nie będzie mieć lagów.

Ilość RAM'u przydzielonego na serwer: 24GB

Procesor serwera: Intel i7

Częstotliwość: 4x 2(HT)x 2,66+ GHz

 

 

IP: mc.svworld.pl

ts3 serwera: ts.svworld.pl

 

Założycielami serwera są: Piranessi, AramekPL.

Dodatkowe informacje na spawnie.

 

Kontakt ts3, lub skype piranessi1/aramx22

 

 

 

VIPY NIE MAJA LATANIA!!!

Znawca
Opublikowano

Fajny serwer, polecam wszystkim

 

Bardzo podoba mi się to

że nie pisze '' xxxx was slain by xxxx '' tylko '' xxxx dostal wpierdol od xxxx '' :D

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

hmm, serwer bylby "fajny" gdyby np. sie placilo 5k za frakcje.. a nie jak zrobiles ze tylko VIPowie, rozumiem ze chcesz zarobic na tych jeb... ale bez przesady.. ja osobiscie nie zagram.

1368221913u387138.png

Opublikowano

Dużo cziterów gra na mnie. Minus na serwer, nie polecam serwa

 

Jeszcze vipy mogą zakładać moga frakcje to slaby serw

Opublikowano

hmm, serwer bylby "fajny" gdyby np. sie placilo 5k za frakcje.. a nie jak zrobiles ze tylko VIPowie, rozumiem ze chcesz zarobic na tych jeb... ale bez przesady.. ja osobiscie nie zagram.

 

Po pierwsze, oni nie są "pojebami", po drugie tak będzie lepiej, serwer jest drogi, niektórzy chcą pomóc kupując np. vipa, i w zmian za to dostają możliwość zakładania gildii.

 

duzo cheaterow admin nic z tym nie robi, vipy dostaly komende na latanie, nie /msg frakcje tylko dla vipow

po co stawiac taki server? ;p

 

 

Vipy nie mają komendy na latanie, nie wiem skąd te farmazony.

Opublikowano

Zrób frakcje za kasę np 5k ale nie dla vipów...Nikt nie będzie grał na takim serwerze.Jak chcesz zarobić to najpierw musisz mieć graczy.

Pomogłem? Daj Plusika to pomaga.

 

eJwLTq2o9ElMqVTQVQguSE3OSszJLC5JVMhPUfDNzEt1LkpMK1FP5PINcE7LLyrN1SvIASqEy3D5JuZl5mdzgQSSwQLORampBalFxVxGpqZwbAAA7Z0gpg~~.png

 

logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...