Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik] Jak rozpakować XenoxMT2


logicofmouse

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poradik skopiowany z

 

Autorem jest

Xelier - poradnik działa sprawdzałem :)

___________________________________________________________________

 

Witam

Dziś pokażę wam jak rozpakować clienta XenoXMT2 potrzebne nam będzie :

 

 

- fileextractor.py

- Der Gerät is back

- ackIndexReader

- hackshield_bypass.mix

- HxD

- Keybruter by Padmak

 

Download :

Skan :

 

https://www.virustotal.com/file/ddea2114013cf4dd9adc57cd83a14ae331d2ce8fb9cfc7f697b2be05a9dc7b4e/analysis/1343769757/

 

1. Po pobraniu składników wypakowywujemy je do głównego folder z XenoXMT2

2.Odpalamy XenoXMT2 odpali się odrazu hackshield_bypass.mix

3.Tu mamy mały ss :

5vbyqb.jpg

 

4.Teraz odpalamy Keybruter by Padmak.dll

5.Wciskamy Datei suchen poczym wybieramy Keybruter by Padmak.dll i klikamy DLL laden

6.Odpali się nam takie okienko :

292a439.jpg

7.Teraz chcemy np : chcemy wypakować root.exs to wpisujemy najpierw root i klikamy enter potem wpisujemy .eix i klikamy enter i wpisujemy .exs

Uwaga,inne klienty mogą mieć tez zmienione eix i epk wiec podajemy jakie sa w folderze pack

 

Po wykonaniu tego kroku wygląda to tak :

111o7s7.jpg

 

 

 

Teraz szuka nam Lzo key i poda go w hex.

UWAGA MOZE TO POTRWAĆ KILKA MINUT I NIC NIE WPISUJEMY I NIC NIE RUSZAMY CZEKAMY AŻ SIĘ ZROBI !!!!

 

Zaczyna szukać wygląda to tak :

 

2vbjtdl.png

 

Gdy już się wyszuka to będzie wyglądało to tak :

 

xpxfp.png

 

 

 

Otwieramy Folder PackIndexReader i mamy tam następujące :

 

-PackIndexReader

-packIndex.xtea

-lzo.dll

 

 

plik packIndex.xtea otwieramy hex editorem

i mamy lzo key,ja już mam zmieniony na lzo key od xenoxa

 

Wygląda to tak :

 

ieqb9f.png

 

 

jeśli jest inny to trzeba zmienić na lzo ten ktory nam wcześniej wyszukało w przypadku xenoxa to :

 

35c0o0g.png

 

 

Xenox nie miał plikow eix,fileextractor.py je wyciagnał

mamy odpalonego klienta wybieramy datei suchen otwieramy plik fileextractor.py poczym klikamy script ausfbhren

 

odpalił nam sie fileextractor.py w kliencie :

14dnlag.png

 

 

 

Teraz musimy odpalić plik Der Gerät is back wyszukujemy proces xenoxa i klikamy Aufwecken

 

2i1jx2b.png

 

i powinno wyskoczyc okienko :

 

2gw9c8w.png

 

Czyli operacja przebiegła pomyślnie ! biggrin.png

 

przechodzimy do klienta podajemy teraz sciezke w fileextractor.py

Nowy plik > pack/root.eix i wciskamy ok

 

xn84ck.png

 

 

klikamy wypakuj!

jesli pisze :

 

30k535z.png

 

znaczy to że mamy nasz plik i znajduje sie on w folderze klienta w folderze source

jedziemy dalej,musimy wygenerować plik xml programem PackIndexReader

odpalamy wybieramy Browse i podajemy lokalizacje naszego pliku root.eix

po tym jak wybierzemy klikamy Laden potem XML Erstellen wyskakuje nam okienko klikamy ok i mamy nasz plik XML:)

35lzpyq.png

 

 

wygenerowany nasz plik XML wklejamy do folderu z klientem i przechodzimy do klienta i działamy

w fileextractor.py klikamy Wypakuj z xml wpisujemy nazwe xml w moim przypadku to root czyli root.xml poczym klikamy Add Xml

 

2yoa73m.png

 

wpisy do rozpakowania zostaly dodane smile.png

 

amcf81.png

 

 

poczym klikamy WYPAKUJ! i prosze root.epk mamy wypakowane jeśli chcecie wypakować inne pliki robicie tak samo biggrin.png jeśli występuje jakis bład i nie może wypakować plik nalezy usunac wpis poczym aktualizacja.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...