Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WAZNE]Mozliwosc pobierania wirusow po wejsciu na serwer.


Hasumi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc.

 

Jak chcesz to wierz mi jak nie to nie.

Wiec jak wiecie w server.prop mozna dodac pobieranie textury ktora ma byc na serwerze.

I tam jest taki problem ze mozna tez dac pobieranie np plikow .exe lub bat. no i zip,rar.

Z tego co czytalem na jednym z forum hakerskim (zagranicznym) ludzie juz zrobili jakis wirus w roz. rar ktory sie odpala wraz z wlaczeniem clienta minecrafta. A z a tym idzie np wlaczenie kayloggera itp. Nie zdajac sobie z tego sprawy.

 

Wiec jesli wchodzicie na jakies serwery minecraft to zawsze sprawdzcie zawartosc katalogu texturpack.

table_name,9,10,11 from information_schema.tables

 

Opublikowano

Informacja w porządku. Ale i tak na Maca nie ma wirusów :D

O błędach w C++ powie Ci kompilator, a o błędach w PHP klient..

 

Opublikowano

@2up

Żaden antywirus nie wykryje wszystkiego...

@Topic

Z tym to wiadomo, można w teksturach dać kod z jakimś keyloggerem, więc opcja przydatna i nie :)

9Sg9q.png

by

adx52x

Opublikowano

Informacja w porządku. Ale i tak na Maca nie ma wirusów :D

Ty sobie żartujesz? <ahaHA> nie ma wirusów na maca <śmiech na sali> Gościu chyba nie wiesz co się dzieje na świecie. Na wszystko jest wirus

minecraft24h.png

Poszukiwani redaktorzy! Wynagrodzenie doładowania do sieci komórkowych!

Opublikowano

Ty sobie żartujesz? <ahaHA> nie ma wirusów na maca <śmiech na sali> Gościu chyba nie wiesz co się dzieje na świecie. Na wszystko jest wirus

Ech..

Najpierw trochę poczytaj o Mac OS X a potem się wypowiadaj.

O błędach w C++ powie Ci kompilator, a o błędach w PHP klient..

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...