Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CamHack - czyli Twój przyjaciel do nagrywania filmów


BuBusio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

CamHack to program przydatny dla każdego gracza chcącego nakręcić jakikolwiek film, czy zrobić zrzut ekreanu w Sa-MP. Obsługa jego jest na pierwszy rzut oka trudna, lecz wcale tak nie jest - wystarczy, że zostanie to dobrze objaśnione.

  • Pierwszą rzeczą jaką musimy zrobić to ściągamy CamHack'a z niżej podanego linku:

http://www.gamefront.com/files/3948579

 

Skan:

 

https://www.virustotal.com/file/042479a090d655c7e10bd723e65c277557a5f19e46010dc00d61ca20e279a362/analysis/

  • Kolejnym krokiem jest wypakowanie CamHack'a dowolnym programem, w dowolne miejsce.
  • Teraz włączamy CamHack'a plikiem, który jest zawarty w rozpakowanym folderze(saCamHack.exe). Jeżeli jesteś posiadaczem Windows'a XP, podążaj tymi krokami. Natomiast jeżeli jesteś posiadaczem Windows'a 7 lub Visty przejdź do kroku "Dla Windows 7, Vista". Dla posiadaczy XP, wyświetla się takie okienko:

awrw4o.jpg

  • Klikamy na "Control Settings", ukaże nam się takie okienko:

 

24lu1ed.jpg

  • Teraz potrzebne będzie objaśnienie poszczególnych funkcji CamHack'a:

Enable: Włączanie CamHack'a.

Disable: Wyłączanie CamHack'a.

Move Forward: Ruch kamerą w przód.

Move Backward: Ruch kamerą w tył.

Move Left: Ruch kamerą w lewo.

Move Right: Ruch kamerą w prawo.

Move up: Ruch kamerą "do góry".

Move down: Ruch kamerą "do dołu".

Reset view: "Zrestartowanie" widoku kamery.

 

Change mode: Wybór spośród 3 dostępnych kamer.

Save Current View: Zapisanie aktualnego położenia kamery. (1)

Toggle Mouse Modifier: Umożliwia to nam "rozglądanie się" za pomocą myszki.

 

Toggle Free Look Mode: "Wolny widok" kamery.

Toggle Guages: Włączanie/wyłączanie prędkościomierza.

Toggle Player Visibility: Włącza/wyłącza widzialność gracza. (inni Ciebie widzą!)

 

Increase FOV: Zwiększanie kąta widzenia.

Decrease FOV: Zmniejszanie kąta widzenia.

Increase Aspect Ratio: Rozciąganie obrazu. (+) *

Decrease Aspect Ratio: Rozciąganie obrazu. (-) *

Default FOV and Aspect Ratio: Restartowanie czterech powyższych funkcji.

 

Joystick Device: Użycie Joystick'a.

Mouse Settings:

Invert Y-Axis: Inwersja myszy "pionowo".

Invert X-Axis: Inwersja myszy "poziomo".

Sensitivy: Zmiana czułości myszy. (Suwak do tyłu - mniejsza czułość myszy. Suwak do przodu - większa czułość myszy.)

 

Camera Speed: Czułość myszy w Free Look.

Camera Fly Speed: Szybkość ruchu kamery.

  • Aby ustawić swoje własne klawisze, klikamy na odpowiednie pole i naciskamy na klawisz który uważamy za stosowny do danej funkcji. Kiedy wszystko zostaje ustawiony, naciskamy na "Save & Close", aby zapisać i zamknąć ustawienia.
  • Teraz już możemy wejść na serwer i cieszyć się naszym CamHack'iem.

Dla Windows 7, Vista

  • W Windows Vista i 7 występuje pewien problem, a mianowicie po włączeniu CamHack'a, zawiesza się on bądź wyłącza. Dlatego też właściciele tych systemów operacyjnych muszą podążać za tymi krokami:

Dla właścicieli Windows Vista, 7 x32:

  • Ściągamy plik o nazwie dx8vb.dll.

http://www.dlldump.com/download-dll-files_new.php/dllfiles/D/dx8vb.dll/5.03.2600.2180/download.html

  • Następnie wrzucamy go do folderu Windows\System32.
  • W wyszukiwarce - Menu Start wpisujemy "cmd", włączamy to jako administrator. (PPM -> Uruchom jako administrator)
  • Po włączeniu CMD powinno ukazać się nam takie okienko:

 

eah4q1.jpg

  • Wpisujemy tam: regsvr32 dx8vb.dll, po czym aktywujemy to naciskając na "Enter".

2lxj8rt.jpg

  • Po poprawnym wykonaniu, powinien pojawić się na ekranie komunikat informujący o prawidłowym wprowadzeniu pliku.
  • CamHack gotowy do działania.

 

Dla właścicieli Windows Vista, 7 x64:

  • Ściągamy plik o nazwie dx8vb.dll. A także dx7vb.dll.

http://www.dlldump.com/download-dll-files_new.php/dllfiles/D/dx7vb.dll/5.03.2600.2180/download.html

 

http://www.dlldump.com/download-dll-files_new.php/dllfiles/D/dx8vb.dll/5.03.2600.2180/download.html

  • Następnie wrzucamy je do folderu WindowsSysWOW64.
  • W wyszukiwarce - Menu Start wpisujemy "cmd", włączamy to jako administrator. (PPM -> Uruchom jako administrator)
  • Po włączeniu CMD powinno ukazać się nam takie okienko:

 

eah4q1.jpg

  • Wpisujemy tam: cd C:\Windows\SysWOW64, po czym aktywujemy to naciskając na "Enter".
  • Następnie wpisujemy po kolei: regsvr32 dx7vb.dll (naciskamy na "Enter") regsvr32 dx8vb.dll (naciskamy na "Enter").

35jyo0n.jpg

  • Po poprawnym wykonaniu, powinien pojawić się na ekranie komunikat informujący o prawidłowym wprowadzeniu pliku.

Opublikowano

Robie tak jak ty i pisze te

 

C:\Windows\SysWOW64

 

 

to w cmd pisze mi takie coś " Nazwa 'C\windows\syswow64 nie jest rozpoznawana jako polecenie wewnętrzne lub zewnętrzne. program wykonywalny lub plik wsadowy/

 

oco chodzi?

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Pisało że, modul został załadowany,ale wywolanie funkcji .... nie powiodło się i został zwrócony kod błedu ....

 

i nawet camhack się zacina po włączeniu.

1390144171-U592769.png


Opublikowano

To jest nie realne. Na 100 procent robisz coś źle. Na konkurencyjnym forum dostałem za owy poradnik 162 plusy, nie było żadnych zastrzeżeń.

  • Rayzer. zmienił(a) tytuł na CamHack - czyli Twój przyjaciel do nagrywania filmów

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...