Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[info] Ziggs i Nautilus, czyli nowe skórki na horyzoncie.


Leenieec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Przeglądając sklep na serwerze PBE natknąłem się na 2 ciekawe rzeczy, mianowicie skórki do Ziggsa i Nautilusa. W tym temacie pokaże Wam wygląd ich umiejętności jak i ich samych.

 

Pool Party Ziggs ( Ziggs z Imprezy Basenowej ? ) :

 

 

Wygląd w oknie ładowania :

BRAK, póki co w oknie ładowania jest jedynie klasyczna skórka.

 

 

 

 

Wygląd w grze :

ziggs1.png

 

Skacząca Bomba :

 

ziggsq.png

 

Eksplozja :

 

exploziggsq.png

 

Ładunek Kulminacyjny :

 

ziggsw.png

 

Eksplozja :

 

exploziggsw.png

 

Hextechowe Miny :

 

ziggse.png

 

Mega Piekielna Bomba :

 

ziggsulti.png

 

Eksplozja :

 

 

 

 

exploziggsulti.png

 

Astro Nautilus ( Kosmiczny Nautilus ? ) :

 

 

Wygląd w oknie ładowania :

 

BRAK, póki co w oknie ładowania jest jedynie klasyczna skórka.

 

 

 

Wygląd w grze :

 

nauti.png

Zakotwiczenie :

 

nautiq.png

 

Gniew Tytana :

 

nautiw.png

 

Prąd Morski :

 

nautie.png

 

Bomba Głębinowa :

 

 

nautir.png

 

To tyle w tym temacie, zachęcam do komentowania

:)

 

 

 

W razie błędów piszcie na PW bądź w tym temacie.

 

 

 

 

@Down

Jest również Graves, ale tamte skórki już chyba tu widziałem ;3

Opublikowano

@WhiteBoy

Nie będą one legendarne, gdyż nie mają zmienionych ścieżek dialogowych. Albo po prostu Riot jeszcze nad nimi pracuje. Zobaczymy co pokaże czas.

 

@Korciok

Co do Gravesa to ma on zmieniony tylko wygląd w grze, ale mimo wszystko jest fajny.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...