Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]M2BOB - skuteczny sposób na brak bana?


ManXer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od tamtego tygodnia wróciłem do Metina, oczywiście na bocie i gram razem z kolegą który też go używa. On ma już 45lv, od 30lv wbijał na bocie jadąc na SH, one hicie, przyspieszeniu ataku itp. i do tej pory 0 bana a ja mam takiego pecha, że zbanowali mi już dropa na medale przez co poszły się jebać też inne postacie na tym emailu oraz 30kk które na 2 dni gry był dość dużą kwotą. Dzisiaj dostałem kolejnego bana, dosłownie przed chwilą, też na dropie z tym różnicą że on dropił kawałki klejnotów których 3 straciłem przez bana. Teraz jestem ostrożniejszy, każde konto mam na innym mailu ale mam już 79kk i na jednej z postaci którą teraz expie żeby na 35lv pójść na metiny trzymam FMSa+9 i tygrę+9, cholernie bym się wnerwił jakbym je stracił przez bana. Jest jakiś sposób poza zablokowaniem HsUserUtil.log i podmienieniu eshvc.dll który zmniejszył by możliwość dostania bana?

fs_overall.png

Opublikowano

a gdybym wyłączył wszystkie rzeczy typu SH, wallhack i jedynie expił tym botem? a i też tak teraz masz że włącza Ci się moblock jak zaatakujesz jakiegoś moba? wcześniej tego nie miałem a nic nie zmieniałem

fs_overall.png

Opublikowano

a gdybym wyłączył wszystkie rzeczy typu SH, wallhack i jedynie expił tym botem? a i też tak teraz masz że włącza Ci się moblock jak zaatakujesz jakiegoś moba? wcześniej tego nie miałem a nic nie zmieniałem

 

Logi i tak nadal jak będą sprawdzać to, to wyjdzie. Mnie się oto nie pytaj ponieważ po paru banach przestałam jechać na expbotach ;)

fea.gif

Opublikowano

aha :/ no nic, jak mi pobanują dropa z fmsem i tygrą+9 i woja 35lv ze śmiertą+7 to dam całą kasę koledze i przerzucę się na SG, tam mogę grać bez hacków i botów

fs_overall.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...