Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

nowy serwer Citycraft [F] [premium:Nie] [PvP:Tak na terenie gildi] [wl:Nie] [40 slotów] [serwer:Dedykowany] 1.3.1


mmikol

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G.png

strzalka.gifNazwa serwera: CItycraft

 

strzalka.gifIP serwera: citycraft.pl

P.png

strzalka.gifRodzaj Serwera: Free build

 

strzalka.gifHosting Serwera: Dedykowany

 

strzalka.gifPvP: Tak

 

strzalka.gifPotwory: Tak

 

strzalka.gifZwierzeta: Tak

 

strzalka.gifPremium: Nie

 

strzalka.gifSloty: 40

 

strzalka.gifBiala Lista: Nie

 

strzalka.gifNether: Tak

 

strzalka.gifPluginy: mozna zobaczyc wpisujac komende /?

strzalka.gifZałoga: _anw_CC - H@ - Head Admin digweed_CC - H@ - Head Admin Vortigon - Admin Szymi_CC - KidMOD Pixel_BB - KidMOD

 

 

D.png

strzalka.gifto jest serwer Free build z serwerem survival sa tez gildie. ten serwer posiada epicka mapę przedstawiająca cały świat.Najmniejszy kontynent w szerz ma 4000 tys bloków. Zrobione jest New York City i Afryka w bliskim czasie będzie jeszcze Rzym. W New York City poczujesz się jak byś tam był są szczegółowo odwzorowane większość budowli,które as naprawdę imponujące ! specjalnie na potrzeby serwera stworzono teksturę która jest dostępna na forum serwera to u nas znajdziesz

 

 

tu bedziesz walczył o przeżycie tylko ze w nowoczesnym świecie

 

szczegółowa replikę stadionu FC Barcelony

2 linie metra

replikę stacji metra w nowym yorku

Biurowce

kamienice

Port

Boisko gdzie można grac w piłkę o nagrody (organizowane przez adminów)

możesz jeździć samochodem

lotnisko

wiele barów

centra handlowe

frakcje

i wiele innych

 

 

 

 

wszystkie budynki są autorskie zrobione przez _anw_CC jego ekipę przez długie miesiące

wiec niema mowy zęby ktoś to już widział.

 

 

 

 

więcej informacji na forum serwera citycraft.pl

 

1-542136-560x95-1-DEFF0A-73CCFF.png

Opublikowano

Mam kilka pytań

1) To jest bardziej Surv czy FB?

2) PvP włączone na całej mapie czy tylko w określonych miejscach?

3) Jakieś warpy są?

4) Jest TS?

8zbv.png


f1zzy here.


'Hodor hodor hodor!' ~Hodor


Opublikowano

Mam kilka pytań

1) To jest bardziej Surv czy FB?

2) PvP włączone na całej mapie czy tylko w określonych miejscach?

3) Jakieś warpy są?

4) Jest TS?

 

bardziej fb

pvp jest włączone tylko na terenie surviawlu czyli warp gildie

jest książka w księgarni warp księgarnia i na Spawnie jest lista

ts narazie jeszcze niema czekamy jak serwer sie rozkręci

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...