Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Spolszczone Locale Plików z EPvP[Marco]


DragonEyeTeam

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko!

Dużo osób czekało na spolszczone Locale,czyli Item_Proto,Mob_proto,i Bony Po PL:).

Więc Jedziemy Jak Dodać te Locale[TuT]

1.Usuwamy z Pack(Locale.de,Locale.OY.nun,Locale.OY.oyu).

2.Wklejamy Moje Locale do Folderu z Clientem Moim Przypadku DragonEye.

3.Cieszymy się Spolszczonym Clientem.

Link:


http://www.speedyshare.com/fGhPt/locale.rar

 

Skan:

wirki.pngwirki2.png

 

Wszystko liczę na

Like!

Dziękuje!

Opublikowano

Siemanko!

Dużo osób czekało na spolszczone Locale,czyli Item_Proto,Mob_proto,i Bony Po PL:).

Więc Jedziemy Jak Dodać te Locale[TuT]

1.Usuwamy z Pack(Locale.de,Locale.OY.nun,Locale.OY.oyu).

2.Wklejamy Moje Locale do Folderu z Clientem Moim Przypadku DragonEye.

3.Cieszymy się Spolszczonym Clientem.

 

 

Link:


http://www.speedyshare.com/fGhPt/locale.rar

 

Skan:

wirki.pngwirki2.png

 

Wszystko liczę na

Like!

Dziękuje!

 

 

spolszczonym clientem bym nie powiedzial.. bo jeszcze locale_strning wchodzi do tego ;]

 

 

no dam ci like, ale juz mialem dawno spolszczone.

 

 

@EDIT

 

ale spolszczone:

 

TOOLTIP_NORMAL_HIT_DAMAGE_BONUS Srednie ObraZenia: %d%% SA duże Z pozdro.. wiem jak zrobiles... np. z ę na e itp... chcialem ci zabrac like, ale nie zabiore...

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

z tego co wiem to np mob_proto jest pobierane z serwera, po za tym item proto też (przy wywalaniu itemu + podnoszeniu).

 

Item proto i mob proto łatwo spolszczyć wyciągając je do xml a potem przez notepad++ (oczywiście jeżeli posiadamy już polska wersje jakeigo ip + mp)

Opublikowano

@2xUP:

 

Sprawdz:

Polski client, niemieckie item proto

Wejdz do gry i wywala lub podnieś przedmiot i patrz na czat...

Opublikowano

Jedno ale nie posiada polski znaków, przerobie na Locale_pl z polskimi znakami to moge wrzucić bo i tak większą część ty wykonałeś.

 

jak zrobisz z polskimi znakami to client bedzie szwankował..

 

ps. czekam DragonEye na te twoje niby dzialajace(oczywiscie polskie) locale_strnig, bo tez mam polskie a napisy w grze sa po chinsku omg?

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

Proszę, już sprawdź i zobacz czy coś jest nie tak

 

http://speedy.sh/bZCgH/Locale-OY.rar

 

[url="https://www.virustotal.com/file/d3625b6b623438b2a7f64860f02f5c85b014d4a9e7e0d2e239016c98c78b45eb/analysis/1344720240/"]https://www.virustotal.com/file/d3625b6b623438b2a7f64860f02f5c85b014d4a9e7e0d2e239016c98c78b45eb/analysis/1344720240/[/url]

 

@Down wiem mi tez, to co wrzuciłem właśnie posiada polskie znaki.

Opublikowano

Proszę, już sprawdź i zobacz czy coś jest nie tak

 

http://speedy.sh/bZCgH/Locale-OY.rar

 

[url="https://www.virustotal.com/file/d3625b6b623438b2a7f64860f02f5c85b014d4a9e7e0d2e239016c98c78b45eb/analysis/1344720240/"]https://www.virustotal.com/file/d3625b6b623438b2a7f64860f02f5c85b014d4a9e7e0d2e239016c98c78b45eb/analysis/1344720240/[/url]

 

@Down wiem mi tez, to co wrzuciłem właśnie posiada polskie znaki.

 

 

aa.. client nie szwantkuje itp.? i te locale jest całe spolszczone ? bo nie wiem czy pobierac, bo mam swoje locale full spolszczone, ale bym tego uzywal, jak napisales ze maja polskie znaki...

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

Ta wszystko działa jak należy, ewentualnie możesz pomieszać ze swoim jak coś będzie nie tak.

 

 

a powiedz mi, jak spakowałeś te locale ;] ?

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

I tu wymiękacie wszyscy, a ja pomyślałem do tworzenia wpisów packera używam

http://speedy.sh/x7yKF/XML-Generator-by-Szykra.exe

 

Pakuje i działa bez problemowo .

 

 

Packer z tematu jest uszkodzony i tworzy błędne wpisy.

Opublikowano

I tu wymiękacie wszyscy, a ja pomyślałem do tworzenia wpisów packera używam

http://speedy.sh/x7yKF/XML-Generator-by-Szykra.exe

 

Pakuje i działa bez problemowo .

 

 

Packer z tematu jest uszkodzony i tworzy błędne wpisy.

 

hmm... a może zdołasz naprawic swiecenie szmaragdowych stalek tzn. zamiast bialych kwadratow to sa te kulki niebieskie co na pl'u ? a potem bys dał ten plik w tym temacie? limit like dostaniesz ode mnie ;]

 

@DOWN

 

;]

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

Proszę naprawione świecenie dym + bombelki

 

http://speedy.sh/H8bfV/Naprawione-swiecenie.rar

 

[url="https://www.virustotal.com/file/5b4bdba5e2c0acc8de6b4badca43d075fe126aaf0f6c5be73ed2d69b12e43812/analysis/1344727652/"]https://www.virustotal.com/file/5b4bdba5e2c0acc8de6b4badca43d075fe126aaf0f6c5be73ed2d69b12e43812/analysis/1344727652/[/url]

  • 11 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...