Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mini TuT]+150 Clawów za gre i dużo expa [SIROSIX]


fuuuckingadmins

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dzisiaj chcę wam przedstawić jak można nabić ponad 150 clawów za grę i dużo expa, na 3lvlu dostałem od 10% do 87%!

Wymagany hack SIROSIX

 

 http://www.mpcforum.pl/topic/694501-undetected8082012rsirosix-public-v106-dziala-po-update/ 

 

1. Odpalamy haczka i włączamy warrocka

2. Ustawiamy następujące opcje ( Strzałka w góre/dół - sterowanie w menu, Strzałka w lewo OFF, w prawo ON )

 

WEAPON RELATED

-Super Unlimited Ammo

-No recoil

 

3. Gdy już ustawimy te opcje, tworzymy room na mapce Day One z byle jakim hasłem oraz startujemy grę.

4. Wybieramy Assaulta/Snipera

5. Ustawiamy jeszcze opcje

 

PLAYER CONTROL

-Zombie OPK

- Save Zombie Position ( Najlepiej gdzieś w rogu mapki )

 

6. Wyjmujemy granat, odsuwamy się od zombie żeby nas nie zabiły, celujemy w dobre miejsce żeby zombie dostawały od niego

7. Gdy już nacelujemy włączamy następującą opcje

 

BOT STUFF

-Auto Shot

 

8. Sprawdzamy czy zombie padają.

9. Możemy iść np. do sklepu bez obawy deada.

 

 

Wiem że tutek nie dopracowany, piszę na szybko bo się śpieszę.

Najwyżej dam edita po robocie.

 

Jeśli ci się spodobało daj Lubię to, jeśli nie to napisz w komentarzu co źle napisałem ;)

Opublikowano

Dzięki wszystkim ;) Temat pisałem na odpierdol się bo byłem spóźniony, wiedziałem że komuś się przyda.

 

@PoProstuJarek

Korzystaj póki można i póki jest event Claw Kills

Opublikowano

Tutek stary ,ale jak grałem na inter często z niego korzystałem. Przydaje się prema jak miałem premke i 2expy i exp and dinar 2up z 4 na 6lvl mi wbił xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...