Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[9.6]Tibianic.eu Super Evo coś dla ciebie wejdz!


Tibianic.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

header00.png

 

Strona: TIBINIC

IP: tibianic.eu

PORT: 7171

CLIENT: 9.6

 

Tak więc coś o mnie najpierw:

Jestem laikiem więc proszę o wyrozumiałość wszystkich tych, którzy by chcieli sobie na mnie pojezdzić, jeśli nie to po prostu się na mnie wyżyj i tak mam cię w dup..e.

 

 

Moje zamierzenia co do tego serwera to zrobić coś na wzór RPG ale z dodatkami dla fanów ORO i 4FUN. Nie wiem jak to wyjdzie i nie gwarantuje na moim poziomie wiedzy że bedzie to super ale włożyłem w to sporo pracy i zaaganżowania.

Dlatego też wdrażam moje pomysły powoli ale skutecznie, przyłożyłem się do mapy bo waży około 70MB jednakże nie jest jeszce na tyle doskonała aby realnie przypominała cudowny świat tibiański.

Coś co tyczy się zaś pvp oraz nowych czarów oraz udogodnień w grze, tak więc są nowe czary z zakresu real tibii jednak niektóre zostały poprawione tak aby zgubic drobne niedociagnięcia.

Itemy są edytowane ale w takim stopniu aby tylko odrobinę polepszyć komfort gry.

Pvp będzie w dużej mierze przypominało reala, mam nadzieję ,że dostosuję to dokładnie nikt nikogo nie pokona sam i na jednego hita bo to w ogóle jakaś paranoja!

Dlaczego tibia 9.6? a to dlatego że mam w dupie stereotypy kazdy gra na 8.6 dla botów ale jaki problem zdobyc bota pod 9.6 w dobie postepu? Zagrajcie u mnie a dostaniecie wszystkei nowinki włącznie z systemem marketu z REAL tibia.

Zajrzyjcie wreszcie na stronę Tibianic.eu a znajdziecie wszystkie informacje na temat nowinek:

Guild War, War of Emperium, Castle System i wiele wiele innych rzeczy które skopiowałem z gotowców na różnych stronach o tematyce Open Tibia :)

 

 

STATYSTYKI:

EXP-->

<stage minlevel="1" maxlevel="50" multiplier="150"/>

<stage minlevel="51" maxlevel="100" multiplier="100"/>

<stage minlevel="101" maxlevel="200" multiplier="50"/>

<stage minlevel="201" maxlevel="300" multiplier="5"/>

<stage minlevel="301" maxlevel="400" multiplier="3"/>

<stage minlevel="401" multiplier="2"/>

 

SKILL-->

rateSkill = 7.0

rateMagic = 5.0

rateLoot = 3.0

rateSpawn = 1

 

FRAG SKULL SYSTEM-->

* Otrzymywanie RED SKULLA:

* Długość Red skulla: 2 dni

+ 10 zabójstw w dniu

+ 50 zabójstw w tygodniu

+ 150 zabójstw w miesiącu

* Otrzymywanie BLACK SKULLA:

* Długość Black skulla: 2 dni

+ 10 zabójstw w dniu

+ 50 zabójstw w tygodniu

+ 150 zabójstw w miesiącu

 

MAPA-->

Tile data:

Total number of tiles: 6926173

Number of pathable tiles: 2060897

Number of unpathable tiles: 4865276

Percent walkable tiles: 29.76%

Detailed tiles: 652588

Percent detailed tiles: 9.42%

Item data:

Total number of items: 8010607

Number of moveable tiles: 46442

Number of depots: 495

Number of containers: 8

Number of items with Action ID: 949

Number of items with Unique ID: 647

Creature data:

Total creature count: 34503

Total spawn count: 16419

Mean creatures per spawn: 2.10

Town/House data:

Total number of towns: 26

Total number of houses: 739

Mean houses per town: 28.42

Total amount of housetiles: 33538

Mean tiles per house: 45.38

Mean tiles per town: 1289.92

Largest Town: "Unknown" (6879 sqm)

Largest House: "Gods House 1" (856 sqm)

 

PROMOCJE-->

Na start nie zapowiadam żadnych atrakcji chcesz to wbij, nie chcesz nie wbijaj, chcesz mi coś zaproponować wejdz na forum.

SCREENY-->

 

newmonsters.png

 

tibianic1.png

tibianic2.png

tibianic3.png

tibianic4.png

tibianic5.png

tibianic6.png

 

 

 

FILMIKI-->

Dołaczę jak coś sie pojawi :)

 

 

WIĘCEJ INFORMACJI BEDZIE UKAZYWAĆ SIĘ NA NASZEJ STRONIE TIBINIC

PLANOWANY START 15 SIERPNIA GODZINA 18.00!!!

footer00.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@ref

Start moze nie za ciekawy bo nie ma tloku, tak to juz jest na serwerach powyzej 8.6 bociaze musza sie wybic.

Jednakze my mamy o wiele wiecej do zaoferowania wiec zapraszam wszystkich rozsadnych graczy tibii do nas!

Ktos kto lubi swiat RPG a czasem chcialby sie niezle zabawic na pewno znajdzie to u nas!

PRZYLACZ SIE!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...