Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Minitage] Never Back Down | 1st S&D Minitage | Combat Arms


_SilveR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ostatnie to najpierw przycelowałeś snajperką ;)

 

tak btw troche słabo z editem i fragami - OCENA SUBIEKTYWNA WIEC ODEMNIE SPIERDALAC

 

 

 

tak, chujem przycelowałem, dam Ci cały klip jak chcesz :>

fragi robione w kilka godzin, patrzyłem Twoje filmiki i widziałem jakie robisz zajebiste edity i jak zajebiście grasz.

pozdro & piona <3

 

no widzisz :3 dobra dalej nie draze sadzilem ze spoko ziomek ale troche krytyki i hejt

 

narazie

 

<to to za co nie lubie tego dzialu>

Im większy rośnie na mnie flejm

Im bardziej mnie nienawidzisz tym większy fejm. ej

Opublikowano

nie rob takiego czegos !!

ten ultra kill najs

rob bardziej accolates(nie wiem jak to sie pisze) a tak to najs !

Opublikowano

tak, chujem przycelowałem, dam Ci cały klip jak chcesz :>

fragi robione w kilka godzin, patrzyłem Twoje filmiki i widziałem jakie robisz zajebiste edity i jak zajebiście grasz.

pozdro & piona <3

@edit.

hm, mam dużo klipów accolades ale nagrywane tym gównem z ca więc.. :c

dzięki skiba <3

Opublikowano

Dobra jest.

Tyle że tak :

- Intro miałeś znaczek zmienić.

- Napisy dodane z dupy są

- Krótkie cuś..

 

Tak to mi się podoba ;)

Nabijaj więcej akcji np.multi etc.

;)

Opublikowano

lol, ale ale tym gównem z ca się ścina :/

wiem że krótkie ale nie miałem czasu ostatnio grać a chciałem coś złożyć.

wiem też że napisy z deka chujowe ale w sony vegas ciężko zrobić 3d a w cinemie nie chce się uczyć od postaw

spokojnie, niedługo będą nowe,lepsze filmiki :)

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...