Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Składak buda+monitor budżet 2k


Nurtiszos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

 

Chce kupic komputer do gier na raty za 2k planowane cała buda + monitor.Moje pytania :

-do jakich gier i w jakim stopniu ile pociągne

-raty ile by wyniosły tak około

-gdze najlepiej kupić na raty

 

sam złożyłem to

 

plyta glowna (317zł)- http://www.morele.net/plyta-glowna-gigabyte-ga-970a-d3-amd-970-socket-am3-2xpcx-dzw-glan-sata3-usb3-raid-ddr3-405587/

pamiec (175zł)- http://www.morele.ne...edition-426573/

procek(431zł)- http://www.morele.ne...box-box-263229/

obudowa(93zł) - http://www.morele.ne...e-wt-02-408122/

dysk 500GB (245zł) - http://www.morele.ne...00dm002-407545/

nagrywaka (65zł) - http://www.morele.ne...bb-bebe-446250/

karta graficzna (398zl) - http://www.morele.ne...7d5-1gd-410396/

monitor LED (294zł) - http://www.morele.ne...-n950sw-414424/

zasilacz (125zł) - http://www.morele.ne...847-box-230417/

 

około 2143,10

zł proponujecie jakieś zamienniki ? a i opinie na temat tego składaka

Opublikowano

z monitorem za 2k nic dobrego praktycznie sie nie zlozy, najlepiej by bylo jakbys troche jeszcze uzbieral, przynajmniej 2,3k. 2000zł na komputer, 300 zł na monitor. Bo tak to w sumie wydasz te 2 tysie a komp bardzo przeciętny.

 

 

 

 

 

btw. twój zestaw to masakra , procek socket AM3, a płyta główna intel 1155 :D , do tego jakaś za trzy stówy w dodatku pominales zasilacz, dwa powody dla ktorych nie odpalilbys kompa :P

Opublikowano

to zależy też ile wyniesie rata bo jeśli była by niska to może i by dało rade 2,3k

 

@up moja skleroza z zasilaczem :D już to zmieniam

zasilacz dodany i plyta glowna tez

Opublikowano

ja pierdziele wy macie mi pomóc nie po to robiłem temat żebyście mieli spamować jak coś źle zrobiłem to poprawcie albo zróbcie od nowa jak macie tylko nabijać posty to dziękuje nie pije.

Opublikowano

No więc tak, zasilacz to śmieć w skrócie mówiąc, to samo obudowa, tutaj trzeba dołożyć około 100 złotych w te dwie rzeczy aby miały ręce i nogi.

Karta graficzna z zaniżonym taktowaniem także zmiana na

 

http://www.morele.net/karta-graficzna-xfx-radeon-hd6770-1gb-ddr5-128bit-2xdvi-hdmi-box-hd-677x-zhlc-399833/

 

Dysk do zmiany na

http://www.morele.net/dysk-western-digital-caviar-blue-3-5-500gb-sata-iii-7200rpm-wd5000aakx-oem-353686/

bo jest o rok dłuższa gwarancja.

 

Ramu zbędnie wiele, połowę tego i można w inną część włożyć.

 

 

Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.

http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-266770/

to ta usługa.

Jeśli będziesz zamawiał to przy zamówieniu w polu kod promocyjny wpisz

O6A2MVKEK1

i naciśnij obok wyślij to koszt montażu zmieni się na 1 złoty a wysyłka będzie darmowa.

Opublikowano

Co do karty to ja bym zmienił na HIS-a lepsze chłodzenie (o wiele cichsze i niskie temperatury) dobre możliwości o/c

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Proszę wybierz w jakim sklepie będzie ci najwygodniej jest karta troszkę droższa ale za to lepsza

 

http://www.ceneo.pl/14497788

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

po zmianach mam to :

 

plyta glowna (317zł)- http://www.morele.ne...id-ddr3-405587/

pamiec (107zł)- http://www.morele.ne...2k2-4gx-363241/

procek(431zł)- http://www.morele.ne...box-box-263229/

obudowa(165zł) - http://www.morele.ne...00-0002-417370/

dysk 500GB (284zł) - http://www.morele.ne...akx-oem-353686/

nagrywaka (65zł) - http://www.morele.ne...bb-bebe-446250/

karta graficzna (392zl) - http://www.morele.ne...7x-zhlc-399833/

monitor LED (294zł) - http://www.morele.ne...-n950sw-414424/

zasilacz (253zł) - http://www.morele.ne...mxsp-eu-209575/

 

 

już lepiej? razem okołó 2308zł.

A i mam prośbe gdzie kupic taki sprzęt na raty aby były niskie chodzi o sklepy internetowe właśnie typu morele.

 

zmiana obudowy na silentiumpc brutus 410, co do monitora to wziales jakis najtanszy i zarazem najgorszy, jakbys mogl doplacic 30zł, to ten http://www.morele.net/monitor-led-philips-197e3lsu-414806/

Opublikowano

Pamieci moga byc nawet takie:

http://www.morele.net/pamiec-good-ram-gr1600d364l11-4gdc-471705/

Nie ma co prac lepszych bo chyba nie bedziesz podkrecal pamieci.

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Opublikowano

ja na twoim miejscu wzialbym taki zestaw http://www.morele.ne...ry/info/Jjjbho/

 

ewentualnie jak chcesz troche zaoszczedzić możesz wziąć ten monitor http://www.morele.ne...97e3lsu-414806/ i tą karte http://www.morele.net/karta-graficzna-xfx-radeon-hd6770-1gb-ddr5-128bit-2xdvi-hdmi-box-hd-677x-zhlc-399833/ , ale według mnie bedzie to nieoplacalne, szczegolnie w przypadku monitora

 

 

 

 

 

 

 

 

/literówka

Opublikowano

A i jeszcze związku z ratami 2300zł około ile wyniesie rata około średnia i najniższa? na morelach

:mellow:

 

Przepraszam Cię bardzo kolego ale to Ty kupujesz czy my kupujemy za Ciebie? <_<

 

Skoro Ty kupujesz to Ty sobie to sprawdź ile to wyniesie. Skąd mamy wiedzieć na ile rat będziesz chciał to rozbić, czy będzie jakaś wpłata własna.. Na prawdę internet ogłupia dzisiejszą młodzież 8S

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...