Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Mapy i czołgi


Skipper_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tutaj dajecie jaka najlepsza/najgorzsza jest wasza mapka tak samo z czołgami.dajecie tu też strategie jak grać na mapie poszczególnych i jak grać różnymi czołgami itp.

I takie tam ciekawostki.

Ja zaczne

Najlepsza mapa:Himmelsdorf

dlaczego: bo to miasto :D

Najgorsza mapa:Piaszczysta rzeka

Najlepszy czołg:

HT: IS-7

MT T62A

LT T-50-2

xxx

Opublikowano

Najgorsza mapa: Himmelsdorf

Nie znoszę jej... tak po prostu... xD

Najlepsza mapa: prokhorovka

piękna równina, wiele możliwości taktycznych

 

Najlepszy czołg:

TD: M8A1

szybki, zwrotny, duże dmg i penetra, mały i dobre camo

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

Ulubiona:

Hmmm... Wszystkie miasta :)

Najgorsza:

Kampinówka

Czołgi

M103, T34, Panther II, SU-152

1335991896-U274919.png

|ExModerator World of Tanks|

Opublikowano

Możecie również dawać ciekawostki jakie są na mapkach.Ogólnie tu piszecie wszystko o mapach i czołgach tzn. strategie do map/czołgów wasze ulubione czołgi/mapy i inne...

To ja ciekawostka:na mapie himmelsdorf na górze można się skryć w takim przejŚCIU/otworku i można trolować[przejmować baze a oni nie moge cie strzelić.Najpierw 2 czołg wjeżdza i zatyka]obok ciut dalej jest drugi otwór ciut większy.

Taktyka na mapie cichy brzeg: atakujesz na wzgórze jak inni albo dołem albo...[wymagana strona ta na górze]przeciskasz sie między wrogiem jadąc brzegiem wzdłuż scieżki.Podążaj za nią tam dalej jest przejście do bazy wrogiej.Ja tak zrobilem 2 razy i wygraliśmy

xxx

Opublikowano

Najlepsza Mapa :Malinowka Do Ataku (Broniąc Baze )

Najgorsza Mapa : Malinowka Do Ataku (Atakując baze :D)

Czołgi

HT:IS-7

MED:T-62A

LT:T-50-2

Annony_sygn_bySFG_01a.jpg

Syga by SofarGone

Opublikowano

@UP. chyba wiemy..xD

skoro tak spamujesz może i byś podał jakąs? :P

 

 

B.T.W. ja dla odmiany zadam pytanie:

Jak ma się współczynnik camo w : M8A1 ; T49 oraz Hellcacie

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

najlepsza mapa:

Himmelsdorf,ENSK : bo to miasta

:D

najgorsza mapa: cichy brzeg : wygrana zależy od szczęścia

 

Czołgi:IS-7,M103,HellCat,patton,T-62A,SU-100

:)

Opublikowano

Najlepsza mapy:

Himmelsdorf, Ensk, Bezdroża, Port inne miastowe: bo to miasta

Najgorsza mapa:

Piaszczysta rzeka, Południowe wybrzeże

xxx

Opublikowano

Najlepsza - Ensk, bo tak. :P

Najgorsza - Piaszczysta rzeka, nie ma tam gdzie się schować, gdzie kolwiek pojedziesz jesteś na lini ostrzału. :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...