Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.3.1][Survival/Frakcje]PolskiPingwin NON-PREMIUM


Kcahycek999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

380265_378540672182311_1061415382_n.jpg

 

 

SERVER OTWARTY Zapraszamy !

 

Server został niedawno zresetowany, został wprowadzony koszt frakcji a całe eq,kasa,mapa oraz frakcje zostały zresetowane, przygoda czeka na CIEBIE!

 

 

Changelog 1.3

 

1.Zrezygnowaliśmy z systemu działek

2.Na każdego gracza w mieście przypada jeden depozyt-enderchest na spawnie

3.Frakcje od teraz są płatne.

4.Pieniądze wypadają teraz TYLKO z mobów

 

 

//Notka dla moda

Stary temat napisał mój kolega,ale z okazji że wyjechał musiałem napisać nowy bo był restart servera a on nie może edytować tematu z miejsca w którym się znajduje.

 

 

1BIKw.png

de2zjo.gifAdres IP: mc.polskipingwin.com.pl

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival+Frakcje

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 200

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: Online

de2zjo.gifTeamSpeak: ts.polskipingwin.com.pl

 

 

 

 

@@ Zwiekszone obrażenia potworów @@

@@ Otrzymywana kasa za zabicie potworów, graczy @@

@@ Wgrany AntyXray @@

 

 

VF6N5.png

 

de2zjo.gifAdministratorzy: PolskiPingwin, Szmugiel, Kamkaskan, Vellsharon, Xanusek, D3x3R

de2zjo.gifModeratorzy: Koazk32, Alcatraz2212

Opublikowano

Zaje***** serwer , miła atmosfera. Admini przejmujący się opinią graczy. Zapraszam i polecam wasz Karp.

B)

 

Ciekawe jest to co mówisz... Szkoda, że wyssane z palca ;)

Na pomoc adminów nie ma co liczyć. Na proste pytanie "skąd można dobyć kase" czekałem ponad pół godziny ażeby admin odpowiedział "z mobów".

 

1. Survival z Frakcjami dla HardCorowców. Gildii nie możesz założyć (wymagane 1000 gold). Można umrzeć z głodu. 0 itemków na start.

Gdzie sie nie pojdzie, umierasz z glodu.

2. Na czacie nic nie widac. Ciagle spam, admini rozmawiaja miedzy soba o tym jak to fajnie było "nad jeziorem", a gracze się wyzywają, spamują, oczekują pomocy.

 

Szczerze, wcześniej serwer był dużo przyjaźniejszy, i przynajmniej skonfigurowany.

 

NIE POLECAM !!!

Ile mój steam jest warty... :( ---> LINK <---


P.s. Jeb** mnie ile mam postów, chcecie dać warna za "nabijanie postów" ? Lepiej mi zmieniajcie ilosc postow na '0'.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...