Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Ściąganie clienta gry z większą prędkością


ZbieramPlusiki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka dzisiaj pokaże wam jak pobrać clienta gry metin2 z większą prędkością niż zazwyczaj ! .A więc zaczynamy !

 

 

1.Pobieramy Internet Download Manager ,

Link : http://www.instalki....ad_Manager.html Skana nima ponieważ to instalki wiec wirów nie bd

 

2.Pobieramy nasz program !

 

3.Zabieramy się do instalacji programu !

 

4. Opis instalacji (Bardzo prosty) :

 

1. Naciskamy Next> potem jeszcze raz Next> Wybieramy folder gdzie instalujemy program i klikamy Next> Potem znowu Next> No i jeszcze raz Next> Instaluje nam się program . Gdy się zainstaluje Klikamy Finish> I gotowe !

 

To na tyle sami możecie zobaczyć przy ściąganiu clienta gry że od razu inna prędkość.

Pozdrawiam ZbieramPlusiki

Szukam Ekipy / Gildii na s9 agronas czerwoni lv +35

Opublikowano

Już jest taki TuT:

http://www.mpcforum.pl/topic/411480-tutjak-pobrac-clienta-z-bardzo-duza-predkoscia/

1382375685-U592769.png


Opublikowano

Taki tut już jest pozatym w wersji trail ściąga z niewiele większą prędkością. Jeżeli ma się pełną wersję różnica jest duża

Opublikowano

@ polecam program bardzo dobry

 

Oto moje efekty tym programem ;p

 

64021404415062583208.png

 

a standardowymi ściąga mi po 1mb/s ;x

15961668440157620438.png

Opublikowano

co ma wspólnego transfer danych z programem? jeżeli maksymalna przepustowość jest 1mb czyli 100kb/s to nie pobierze 200 skoro nie przejdzie więcej niż 100... Ew możliwe jest to że program pobiera plik na serwer pakuje i pobiera na naszego pcta.

Opublikowano

@up

Layos ty się najwięcej znasz i twój zbugowany serwer Quentus ... nie ja mam internetu taki jak ty ze ty takich prędkości na tej wsi nie osiągasz to nie moja wina ...

15961668440157620438.png

Opublikowano

Program dobry.

 

Ale osikać sobie nogę można ;) wszystko też zależy od hostingu czy są ograniczenia itd

 

A po za tym ten program ma minus ;D

 

wysła zapytanie,które przeglądarka wysyła już i program wykrywa i też wysyła ;)

Na dziadowskich hostingach go nie uzyjesz

Opublikowano

Po pierwsze jestem Avenox

Po drugie nie mieszkam na wsi

Po trzecie jak by mieszkał na wsi to nie dyskryminuje mnie to ^^

Po czwarte posiadam internet z łączem 6mb więc 600kb/s ale czasami dochodzi do 1mb/s

Po piąte nie bawię się w serwery i nigdy nie miałem własnego

 

Po za tym Twój post nic nie wnosi do tematu :**

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...