Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MyLungsod [Dwa servery] [RPG/Frakcje/Wieczna Noc] [FreeBuild] [No-Permium] [Liczne eventy]


Rezor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FREEBUILD

 

 

 

 

G.png

 

strzalka.gifNazwa serwera: MyLungsod

 

 

strzalka.gifIP serwera: s42.mineserv.eu:15362

 

P.png

 

strzalka.gifRodzaj Serwera: Freebuild

 

 

strzalka.gifHosting Serwera: Dedykowany

 

 

strzalka.gifPvP: Tak

 

 

strzalka.gifPotwory: Tak

 

 

strzalka.gifZwierzeta: Tak

 

 

strzalka.gifPremium: Nie

 

 

strzalka.gifSloty: 20

 

 

strzalka.gifBiala Lista: Nie

 

 

strzalka.gifNether: Nie

 

 

strzalka.gifPluginy: Bardzo dużo.

 

 

strzalka.gifZałoga: GrauinPL, Lord2008

 

 

 

D.png

 

strzalka.gifDużo eventów!!!! Więc zapraszam.

 

 

 

 

Głosuj na FreeBuild

 

votebutton.png

 

Głosuj na RPG

 

 

----Chwilowy Brak----

Opublikowano

Jak serwer będzie to z miłą chęcią wbiję. Mimo że czegoś nie rozumiem:

 

IP : Okaże się, start servera planowany jest 10 sierpnia.

 

strzalka.gifIP serwera: 5.39.31.131:25565

 

Tylko że jak chce wbić na serwer, to nie mogę - gdyż mam jave.error ;c

To dla Ciebie robiłem, sygn ? :) Więc, wbiję na pewno :)

Opublikowano

@up

poprawione :)

Ten server istnieje przez jakieś 5 miesięcy ale trwa obecnie "odświeżanie" :)

Opublikowano

Zapraszam na naszą stronę :-)

 

 

xxx

/Dbl post, zakaz podawania linków zewnetrznych.

Opublikowano

Oba servery startują ok. Godziny 10.00

 

@ Edit mój server startuje o godzinie 16 :(

Opublikowano

Wiem następił mało oczekiwany błąd nie spodziewałem się go więc teraz wszystko naprawiam i serwer do 12 powienien działać mam namyśli FB

 

@ref 12:00 Przepraszamy sertwer bedzie wlaczony po 13

Opublikowano

Mam dla tych co chcą sobie pograć na serwerze freebuild dobrą informacje!! A mianowicie uporałem się z błędem i zapraszam do grania wszelkiebledy prosze pisać na skype: k199g Dziękuję!!

Opublikowano

No fajna reklama, :D im go to play ^ ^

 

No fajna reklama, :D im go to play ^ ^

52718291273710441791.jpg

Opublikowano

Server się rozwija. Usunąłem niepotrzebne pluginy dzięki czemu na serverze nie powinno być lagów. :) Pamiętajcie ! Zapraszajcie znajomych na server !

Opublikowano

bardzo fajny server.. jest bardzo ciekawie, poniewaz trzeba placic za zrobienie gildii i oczywiscie za zclaimowanie terenu. jak dla mnie "bomba" :)

1368221913u387138.png

Opublikowano

Na server zostały wprowadzone ankiety. Dzięki temu każdy może zagłosować na wybraną opcje. Ankiedy dostępne są na spawnie :)

 

@edit

 

Bug z lataniem podczas logowania został usunięty

Opublikowano

Przepraszam za problem. Mianowicie coś się stało z hostem i wszystkich wyrzuciło z servera ale sytuacja została opanowana.

Opublikowano

Server się rozwija. Zostają wprowadzone coraz to nowsze i ciekawsze pluginy , vip ma również więcej możliwości :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...