Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowo Powstały Serwer MineCraft [ Easy Survival ] [ 4fun ] [ NO-WL ] [ NoN-P ] [ 24/7 ] !


xXxCysieKxXx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngNowo powstały serwer MineCraft [ Easy Surv. ] [ 4fun ] [ 1.3.1 ]Diamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: 37.59.5.226:24020

de2zjo.gifTyp Serwera: Easy Survival [ 4fun]

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 20

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

Bardzo dużo zarąbistych pluginów urozmaicających grę !

1337425578-U363900.png

Cysieq96 - HeadAdmin,

Ritech - Administrator,

Rekrutacja: ON !

1337425590-U363900.png

Data powstania serwera - 9 sierpnia 2012 !

 

W niedalekiej przyszłości na serwer zamierzamy dodać:

 

- Maszynę rozdającą kasę za czas spędzony na serwerze

 

- Plugin na gildie

 

- Zbudować Halę Sław

 

- Zbudować Bank

 

- Zbudować różne tory przeszkód z ciekawymi nagrodami

 

I wiele, wiele więcej !

 

Czekamy na Ciebie !

xcysiek_eune_105_3_logo.png


Opublikowano

Zaje *** ty serwer !

 

Na początku było troszkę lagów, ale ten HeadAdmin już to ogarnął !

 

Jeszcze rozbudujcie troszkę spawna i będzie git. !

 

Pozdrawiam !

Opublikowano

Tak laguje ze na parkourze niemoglem skoczyc

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Człowieku, jak Cie laguje, to wyłącz niepotrzebne programy, zatrzymaj ściąganie, zamknij przeglądarkę, a może i zmień neta, a nie narzekaj.

 

To nie pierwszy i nie ostatni event, więc masz jeszcze szanse coś wygrać, spokojnie.

 

Pozdrawiam.

xcysiek_eune_105_3_logo.png


Opublikowano

Jest już forum ?

Bo mówiłeś na serwerze, że dziś lub jutro, a nie mam teraz możliwości wejścia na serwer.

Jeśli już jest, to daj linka na PW :>

Opublikowano

Ludzie !

 

Forum będzie najprawdopodobniej dziś lub jutro, więc nie pytajcie się już gdzie składać podania, czy mogę dostać opa itp.

 

Wszystko tam będzie opisane.

 

Anirek, jak załatwię forum, to prześlę Ci linka na PW, lub po prostu wejdź na serwer, a tam na pewno znajdziesz informację.

 

Pozdrawiam.

xcysiek_eune_105_3_logo.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...