Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skille na G/P przy wbiciu ich na 17-20


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, mój pierwszy publiczny dif, 5minut roboty, bez pitolenia już:

 

Dif zmienia wartość skilla, który apgrejduje się na M1 na G lub P (nie trzeba przez to wbijać Instrukcjami/Kamieniami)

 

Game2089

 

Skille P:

 

00066A4C: 14 28
00066BF6: 14 28
00066C40: 14 28

 

Skille G: (nie testowane)

 

00066A4C: 14 1E
00066BF6: 14 1E
00066C40: 14 1E

 

Source:

 

				  v25 = CHARACTER__GetSkillLevel(a3, *(_DWORD *)(v33 + 64));
			  v26 = MIN(40, v25);
			  if ( number_ex(1, 21 - v26, (int)"char_skill.cpp", 821) == 1 )
				CHARACTER__SetSkillLevel(a3, *(_DWORD *)(v33 + 64), 40);
			}
			else
			{
			  CHARACTER__SetSkillLevel(a3, *(_DWORD *)(v33 + 64), 40);
			  std__string__string(&v35, "reset_scroll.force_to_master_skill", &v39, v31);

 

Nie wiem, czy nie szło, go zrobić prościej (tylko jedną zmianą wartości MIN(40, v25); ), ale nie paczałem, wszystko działa.

 

Dif jest w 100% mojego autorstwa, nie był kupowany, kopiowany etc.

 

P.S. Jak dacie komendą np. /setsk 2 19 i spróbujecie wbić skilla to wbije się na M1, maksymalna wartość w setsk to 16, aby zadziałało.

P.S2. Gdy damy skill komendą z wartością 20 to nie wskoczy również na P.

 

 

Przyjmę każdą krytykę, gdyż jestem początkującym :D

sygna1gn.png

ParadiseMt2.pl - Team

Opublikowano

czyli po wybiciu tam 17 pkt dostajemy na g lub na p? Dobry pomysł, ja kiedyś to robiłem questem że po rozpoczęciu umiejętności dostawało się od razu na P

Opublikowano

czyli po wybiciu tam 17 pkt dostajemy na g lub na p? Dobry pomysł, ja kiedyś to robiłem questem że po rozpoczęciu umiejętności dostawało się od razu na P

 

17/18/19/20pkt. Zależy od szczęścia.

sygna1gn.png

ParadiseMt2.pl - Team

Opublikowano

uważam, że to ciekawy pomysł, a zwłaszcza na serwer typu 4Fun, mocne Easy. Zamiast bawić się w questy typu, idź tu i tam dostaniesz to i to za to, lepiej wgrać takiego Difa i już jest. ;) Oczywiście zostawiam like i oby więcej takich prac.

Opublikowano

SHEJN POSTS DZIAŁA

 

Game2089

 

Skille P:

 

 

00066A4C: 14 28

00066BF6: 14 28

00066C40: 14 28

 

Skille G: (testowane)

 

 

00066A4C: 14 1E

00066BF6: 14 1E

00066C40: 14 1E

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

Bravo, bravo. W końcu coś nie z epvp. Super dif na serwery Easy/4Fun.

Like.

 

Difmarkjery, a może powiecie mi od czego jest ten zasrany błąd:

SYSERR: Aug  3 22:52:56 :: Process: SEQUENCE 289cf500 mismatch 0xaf != 0x0 header 254
SYSERR: Aug  3 22:52:56 :: Process: SEQUENCE_LOG [uNKNOWN]-------------
[254 : 0xaf]

 

Wy tam w gejmie wszystko widzicie :D

pIOuQ29.png

Opublikowano

Bravo, bravo. W końcu coś nie z epvp. Super dif na serwery Easy/4Fun.

Like.

 

Difmarkjery, a może powiecie mi od czego jest ten zasrany błąd:

SYSERR: Aug  3 22:52:56 :: Process: SEQUENCE 289cf500 mismatch 0xaf != 0x0 header 254
SYSERR: Aug  3 22:52:56 :: Process: SEQUENCE_LOG [uNKNOWN]-------------
[254 : 0xaf]

 

Wy tam w gejmie wszystko widzicie :D

 

http://www.elitepvpers.com/forum/metin2-pserver-guides-strategies/1999360-dif-sequence_log-sequence-x-mismatch-unknown-header.html

sygna1gn.png

ParadiseMt2.pl - Team

Opublikowano

http://www.elitepvpers.com/forum/metin2-pserver-guides-strategies/1999360-dif-sequence_log-sequence-x-mismatch-unknown-header.html

Jak dla mnie głupotą jest wywalanie informacji o błędzie. Wypadałoby zlokalizować źródłu błędu a nie usuwać informacje o nim :)

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

Jest błąd, jeśli skill wbije na 20 pkt. to wbije go na m1 ;)

 

@down: tylko piszę, bo sam miałem ten błąd.

Your superman is here, bitch!

Opublikowano

Jest błąd, jeśli skill wbije na 20 pkt. to wbije go na m1 ;)

 

Zaraz spróbuję poprawić.

sygna1gn.png

ParadiseMt2.pl - Team

Opublikowano

 

Jak dla mnie głupotą jest wywalanie informacji o błędzie. Wypadałoby zlokalizować źródłu błędu a nie usuwać informacje o nim :)

 

Dlatego zapytałem się od czego jest ten błąd, może ktoś znajdzie lokalizacje i się podzieli odkryciem. Sam bym wolał usunąć przyczynę, ale jeśli nie będzie wyboru to trzeba załatwić to difem.

pIOuQ29.png

Opublikowano

@Sensual i inni

Jak na 20 wchodzi na M1 to wystarczy dać iż skille wchodzą na 17 poziomie + dif autora

00064757: 13 10
00066A4C: 14 28
00066BF6: 14 28
00066C40: 14 28

4funmt2.pl

Opublikowano

@up.

Diff na 17 + diff autora dziła jak należy.

Wchodzi only na 17 i odrazu na P.

Bardzo dobre na serwer 4fun.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

@Sensual i inni

Jak na 20 wchodzi na M1 to wystarczy dać iż skille wchodzą na 17 poziomie + dif autora

00064757: 13 10
00066A4C: 14 28
00066BF6: 14 28
00066C40: 14 28

 

A ogarnij to w grze i wtedy przyznasz mi rację, że nie jest to do końca tak jak myślisz ;)

Your superman is here, bitch!

Opublikowano

A ogarnij to w grze i wtedy przyznasz mi rację, że nie jest to do końca tak jak myślisz ;)

 

Skill wchodzi na M2 :)

 

Btw. na razie nie miałem zbytnio czasu na naprawę tego, bo muszę z serwerem zapitalać. Coś tam zrobiłem, ale nie przyniosło większych efektów. Może kiedyś looknę, większość i tak przez zwój cofa skill, aby wszedł za 17 ;)

 

@Edit

 

w dodatku nie można użyć owej umiejętności.

sygna1gn.png

ParadiseMt2.pl - Team

Opublikowano

@up

w dodatku nie można użyć owej umiejętności.

Dlatego że w podstawowym warunku funkcja wywołuje typ potwierdzający iż nasza umiejętność została pomyślnie ulepszona. ;)

Your superman is here, bitch!

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jak zrobić by wchodziły tylko na 20 i na P od razu? Bo jak wejdą na P na 17 punktów to jest M1 a jak na 18, 19, 20 o na P. Macie taki bug?

Jeżeli Ci pomogłem. Kliknij 1387468256-U352037.png, Dzięki :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...