Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik] Jak korzystać z MPCforum bez usuwania Adblock?


Emotekk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiedziałem gdzie umieścić. Jeżeli zły dział proszę o przeniesienie :]

Nie wiem również czy działa na innych przeglądarkach. Jeżeli ktoś by mógł proszę o sprawdzenie, a wspomne o nim w temacie. :D

@Top.

Wchodzimy na

www.mpcforum.pl

następnie klikamy na białą łapkę na czerwonym tle. Wybieramy opcję trzecią od góry

"Wstrzymaj blokowanie na tej stronie". Tło powinno zmienić sie na kolor zielony, a łapka na łapkę w górę.

A więc proszę również o łapkowanie :D

Opublikowano
Tak wstrzymasz blokowanie na stronie głównej a na pod stronach i tak będzie ci wyskakiwało

 

Nie wiem czy to nie działanie na szkodę forum :ninja: :ninja: :ninja:

Nie, nie wyskakuje. Możesz również wybrać "wstrzymaj adblock"

Ja tak zrobilem i nie wyskakuje nic :P

Opublikowano

hue hue to ja też działam na szkodę forum jak nie mam wyłączonego ^_^

A no właśnie jakby admini grzecznie poprosili to bym wyłączył w sumie to nic trudnego.

Co do poradnika dzięki działa xD

ItgMSFz.gif­

Gość LastPhoenix450
Opublikowano

Kokosz usunął jedyne pożyteczne ciasteczko na stronie - adblockpopup dzięki wam, niewdzięcznicy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...