Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Modyfikacji na jasność


Sunnyline2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szukam moda na jasność gry. Dzisiaj odkryłem ze nodusem po właczeniu jasności skrzyki maja normalny kolor (ja mam buga, czarne skrzynki). Ale nie chce grać na tym czicie i właśnie szukam moda. Istnieje ??

Opublikowano · Ukryte przez JodaMinecraft, 9 Sierpnia 2012 - Reklama Innego forum
Ukryte przez JodaMinecraft, 9 Sierpnia 2012 - Reklama Innego forum

pre_1344458431__logo.png

CodeGame.eu ,jedna z najnowszych for o tematyce gier online . CG.eu szczególną uwagę skupia na grach MMO/FPS a dokładniej na cheatach / bugach i modach do tych gier .

Forum istnieje od niedawna ,jest reaktywacją dawnego code game.net i aktualnego code game.pl . Ta wersja MPCforum posiada wiele dodatków i różni się od poprzednich części , np założycielami forum .Założycielem jest Invellios , A głównym adminem Invertor, oczywiscie należymy dalej do projektu Code Game .

 

Zachęcamy do rejestracji na forum . oraganizować będziemy często konkursy z nagrodami, wspaniałe towarzyskie gry ONLINE ,

w skrócie co u nas znajdziecie

  • Nowe rozbudowane forum
  • Profesjonalna pomoc 24/7 zarówno na forum jak i w grach online
  • Pomoc przy tworzeniu własnego forum/bloga lub strony internetowej
  • Pomoc przy tworzeniu cheatów
  • Zabawy graficzne
  • Dużo konkursów
  • Wyrozumiałą administracje
  • Kulturę
  • Niebawem serwery do gier online (do konca roku powinny powstać do gier takich jak : Mu online, Metin2,Tibia,CS,MC)
  • Macie szanse na zostanie członkami w teamie na forum jak i na serwerach
  • Poradniki do gier
  • Pomoc przy tworzeniu grafiki
  • Sklep (niebawem)
  • Wiele modyfikacji na forum
  • I wiele,wiele więcej ,

Nie czekajcie ! rejestrujcie się ! I udzielajcie sie na forum ,czekajcie na konkursy i wygrywajcie nagrody ! ! !

Opublikowano

Jeśli masz samokontrolę to zainstaluj SinglePLayerCommands i wpisz:

startup light

i przy włączeniu świata automatycznie będziesz miał wszędzie światło ;)

1351969276-U240495.png


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...