Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czemu tak długo się wysyła na youtobe


James1919

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czemu filmik 70mb wysyła mi się na YouTube już ponad godzinę chyba jak na ten rozmiar to za dużo moim zdaniem 15 do 20 min to max.

Konwertowałem do w FormatFactory może znacie jakiś lepszy.

Próbowałem ściągnąć testową wersję CamatasiaStudio ale przy 70% pobieranie mi się anuluje

Cześć...

Opublikowano

Dlatego ze masz slaby upload, porozmawiaj z dostawcą internetu jak chcesz miec wiekszy

 

speedtest.pl tutaj masz test szybkosci neta

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

A jaką masz szybkość internetu?

Zmienienie programu nic nie da, bo program nie ma z tym nic wspólnego. FormatFactory jest dobry, sam go używam.

Czasami się też może zaciąć wysyłanie. Na jakiej przeglądarce wysyłasz? Bo jeśli robisz to na operze to jest duże prawdopodobieństwo że ci zwalnia wysyłanie.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Przeglądarka: Google Chrome

Ping:71ms

Dowland Mbps: 2.04

Upload Mbps: 0.22 (czy to bardzo mało? bo się nie znam na tym ale liczba dość niska wg.mnie)

Jeśli moja szybkość wysyłania jest za mała to czemu tak się dzieje.

 

Wyniki Testu:

 

- Film 700MB wyślesz w 5h 25m 4s

- Film 300MB wyślesz w 2h 19m 19s

- Mp3 10MB wyślesz w 4m 38s

- Zdjęcie 2MB wyślesz w 55s

 

 

 

-------

Na tej stronie:

http://www.komputers...-internetu.aspx

 

miałem takie wyniki

 

?Sybkość ściągania: 2242kbps:

Szybkość wysyłania: 253kbps

 

Jeszcze jedno czy szybkość wysyłania może mieć coś do tego że mam wi-fi

Cześć...

Opublikowano

Przeglądarka: Google Chrome

Ping:71ms

Dowland Mbps: 2.04

Upload Mbps: 0.22 (czy to bardzo mało? bo się nie znam na tym ale liczba dość niska wg.mnie)

Jeśli moja szybkość wysyłania jest za mała to czemu tak się dzieje.

 

Wyniki Testu:

 

- Film 700MB wyślesz w 5h 25m 4s

- Film 300MB wyślesz w 2h 19m 19s

- Mp3 10MB wyślesz w 4m 38s

- Zdjęcie 2MB wyślesz w 55s

 

bardzoooo niska nieoplaca ci sie wysylac filmow na yt xD

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Z czym tu do ludzi? Do upowania musisz mieć minimum 20MB/s, czyli 2MB/s upload, czyli wysyłasz 200kb/s. Teraz po 20kb/s wysyłasz.

 

chodzi ci o 20mb sciagania ? Bo ja ściągam po 2000kb/s, a rzuca po 700kb/s

 

kup lepszy net

Opublikowano

ja za 59 zl mam takie coś[koneserwacja}

teraz :

Download 10.3

upload 1.65

Normalnie Download 36

upload 5

 

 

 

- Film 700MB ściągniesz w 9m 2s

- Film 300MB ściągniesz w 3m 52s

- Mp3 10MB ściągniesz w 7s

- Zdjęcie 2MB ściągniesz w 1s

 

- Film 700MB wyślesz w 56m 35s

- Film 300MB wyślesz w 24m 15s

- Mp3 10MB wyślesz w 48s

- Zdjęcie 2MB wyślesz w 9s

 

Twój PING jest niski. Nie będzie problemów w grach sieciowych typu Counter Strike, Warcraft.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...