Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytania] Pytania przyszłego użytkownika


.Stunter13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema juz niedlugo na moje urodziny dostane xboxa 360 elite 120gb 2xkontroler + kinect

 

I teraz jest moje pytanie nr1

 

1.Czy oplaca sie kupywac xbox live gold ?

2.Czy jak kupie ms points to w minecraft moge zagrac tylko jak mam gold ?

3.Czy moge skas dostac karte 1 miesiac za darmo zeby wyprobowac ten gold ??(nie bedzie w zestawie)

 

Ps:sry za bledy pisze z telefonu

2627930384.png


reklama w sygnie - MrPiotrek122


Opublikowano

Siema juz niedlugo na moje urodziny dostane xboxa 360 elite 120gb 2xkontroler + kinect

 

I teraz jest moje pytanie nr1

 

1.Czy oplaca sie kupywac xbox live gold ? Jesli chcesz grac w sieci to musisz miec golda,polecam zdrapke 3 miesiace.

2.Czy jak kupie ms points to w minecraft moge zagrac tylko jak mam gold ? Mozesz grac bez golda.

3.Czy moge skas dostac karte 1 miesiac za darmo zeby wyprobowac ten gold ??(nie bedzie w zestawie) Jesli to bedzie nowa konsola to pierwsze 3 konta,ktore zalozysz beda mialy 1 miesiac darmowego golda.

 

Ps:sry za bledy pisze z telefonu

ruch_13.jpg
Opublikowano

1.Tak jak będziesz miał gry na xbox'a liva .

2.Na multi chyba tylko da się grać jak się ma golda .

3.Jeśli xbox będzie nowy to będziesz miał 3 miesiące darmo .

 

@edit ale 2 kontrolery wnioskuję ,że allegro

mihcio15.png

Opublikowano

To chyba okresu próbnego - 1 golda nie będziesz miał, Zależy czy ktoś to wykorzystał czy nie.

a jak chce grac w sieci (założyć własny serwer) muszę mieć golda ?

Własnego serwera w grach ogólnie nie założysz, co do Mc to nie wiem jak to jest. Możesz jedynie zrobić pokój do gry.

8wjJf.jpg


by vPaN


 


      exMod Konsole •  exMMT Montażysta


 

Opublikowano

Jesli Xbox bedzie uzywany to raczej nie bedzie darmowego golda,odrazu zaopatrz sie w zdrapke.

ruch_13.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...